Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet android 13-at...

Hogyan lehet android 13-at törölni? (Ha egyátalán lehet)

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt vettem egy mobilt, egy redmi note 11et, és megkapta az android 13at (miui 14.0.2) viszont az új renszer nem engedi hogy bizonyos fájlokat megnyissak szerkesszek. Például a data fájlokat. Próbáltam már mindenféle fájlkezelőt de nem sok haszna van. Már bánom hogy frissítettem a mobilomat. Valki tudja a hogyan állíthatom vissza a korábbi androidot vagy valami arternatívát? Köszöm a válaszokat előre is!

#mobil #törlés #Xiaomi Redmi Note 11 #Android 12, android 11
jan. 31. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Vissza lehet állni ha nincs ilyen megkötés oprendszerben, hogy régebbi rendszert ne lehessen visszaállítani.

[link]


Egyik romot(érdemes global-t) bár ahogy néztem indonéz,török rom van.


Akkor viszont lehet, hogy nem lehet visszaállni.

A miui rendszer esetében ha fejlesztővé válsz:

[link]


Akkor a szoftver frissítés appban van lehetőség csomag kiválasztásra.


Ahogy néztem hivatalosan miui oldalán nincs fent 13-as androidnál régebbi rendes global verzió.


Egyébként elvileg tudnod kellene szerkeszteni fájlokat anélkül is, hogy vissza mennél android 12-re.

Pl. ezzel simple text editorral?

Megnyitod az alkalmazást és megnyitod magából az alkalmazásból az adott data fájlt amit szeretnél.

[link]

jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látja a text editor a data mappát. A rendszer biztonsági okok miatt nem engedi🫤. Amúgy más helyről is letőlthetek global romot? És hogyan telepítsem?
febr. 1. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha total commander-t telepíted a google play áruházból és ott rákattintasz az adott fájlra és szerkesztésre?


[link]

Ehhez hasonlóan, de találsz egy halom youtube videó is ami ezzel foglalkozik. Igen letőlthesz, de vigyázz, hogy nehogy rosszat rakjál fel rá, mert tönkre is lehet vágni ha rossz romot teszel rá.

Viszont az adataidat mentsd le. Mert ebben az esetben minden vissza fog állni majd az alaphelyzetbe. Minden adatod törlődik az eszközről.

febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A total comander sem jó. Látja a a data mappát, meg is nyithatom, de ha rá kattintok fájlra, egy ablak fogad "írásvédett!" felirattal, alatta pedig hogy az 🫴,,andrid 13-as verzión a külső SD-kártya írásvédett."🫤


Szóval ha a romot telepítem, akkor az összes adatom tőrlődik, ok értem. Még átgondolom mert nincs hova menteni az adataimat. Köszönöm a segítséget nagyjából már tudom hogy csináljam. :)

febr. 1. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!