Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung új S24 telefonjaiba...

A Samsung új S24 telefonjaiba miért csak virtuális közelségérzékelő van?

Figyelt kérdés
Tehát kispórolták a közelségérzékelő szenzort és csak a mozgásérzékelő giroszkóp alapján állapítja meg, hogy épp telefonálnak vele. Elég sok panasz van az ilyen telefonokra. Az, hogy már a csúcskészülékébe is ezt alkamazza a Samsung elég visszatetsző.

#samsungs
febr. 3. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a hülyeséget mégis honnan vetted, hogy az van benne?
febr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
febr. 3. 08:24
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Lám lám... van amiben a szifon a jobb? Ki gondolta volna :D

Oszt legalább töltőt adnak az S24-hez? Ha már jó procit sem sikerült beletenni?

A lényeg, hogy van benne AI ami ha rákoppitasz egy piros almára megmondja neked hogy az egy piros alma. :DDDDD

febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

#3.Mindig is jobb volt az iPhone, ez nem vita tárgya.

De nyilván többe is fáj.

A Samsungnál az S-Pen az egyetlen előny, akinek az kell éppen annak nem alternatíva egyik iPhone sem.

febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos igaza van a kérdezőnek, Xiaomi alkalmazza ezt több kevesebb sikerrel
febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

"#3.Mindig is jobb volt az iPhone, ez nem vita tárgya."


Én ezt iPhone tulajként vitatom. Azért az S22-es szériát leszámítva az elmúlt pár évben mindig hülyére verték használhatóságban és ár/érték arányban az S-ek az aktuális konkurens iPhonet. 60 Hz-es kijelzős, telefotó kamera nélküli, USB 2.0-ás iPhone 15-ről beszélünk, itt meg lehagytak egy szenzort, ami a felhasználók 99%-ának nem fog feltűnni, ha jól oldották meg a helyettesítését.

febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

#2 Hülyeség, fizikai közélségérzékelő van benne.

Nézd meg saját szemeddel:

[link]

[link]

febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6.De akkor ki venné a Pro változatot?

Gondolkozz üzleti fejjel.

A Samsungnak kicsit más a stratégiája, mindkettő működik.

febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

"#6.De akkor ki venné a Pro változatot?

Gondolkozz üzleti fejjel."


Én vásárló vagyok, nekem itt nem ez a dolgom. Nem az Apple találta ki ezt az árazási stratégiát és még csak nem is ő csinálja a legjobban, ez egy ezeregy éves "trükk". Én azt nem értem, hogy te fogyasztóként ennek hogy tudsz tapsikolni és könnyes szemmel az Apple zsenialitását emlegetni? Ez hogy egy érv? Most fogadjuk el és örüljünk neki, hogy szándékosan csesznek el egy hatalmas szériában gyártott telefont, csak hogy a drágább felé tereljenek?

Te mint vásárló, ezzel szimplán szivatva vagy (plusz a környezet is, de ezt most hagyjuk). Szándékosan csinálnak egy "csali" készüléket, ami tök jó lenne, de 2-3, szó szerint FILLÉRES dolgot kispórolnak belőle, hogy számodra teljesen felesleges plusz tulajdonságokkal együtt megvegyél egy sokkal nagyobb árréssel árult készüléket.

Az Apple túl nagyra hízott, alig van versenytársa és ez baromira elkényelmesíti, ami nekünk vásárlóknak nem előnyös. Akkor sem, ha szereted/szeretem a telefonjaikat. Szépen tegyenek munkát a készülékekbe is és ne csak a marketinges csapatra támaszkodjanak.

febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor is iPhone-t veszek, mert nincs más telefon IOS-szel.

Átgondolom, hogy kell-e nekem az a többlettudás amit a Pro nyújt.

Ha nem veszek az előző szériából Pro modellt, ha igen akkor megveszem a legújabb Pro modellt.

Aki nem néz utána annak ott a sima, de nincs megtiltva senkinek egy gsmarena összehasonlítás.

Abban egyetértek, hogy a sima széria felesleges, de ez az Apple stratégiája, írtam is egy szóval, hogy jó?

De működik nekik...

febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!