Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei P30 Pro-hoz meddig...

A Huawei P30 Pro-hoz meddig lesznek még pótalkatrészek?

Figyelt kérdés
Érdemes lehet most bevásárolni kijelzőből/hátlapból/kameraüvegből, hogy később könnyedén tudják javítani? Hosszútávra tervezek a készülékkel, nagyon elégedett vagyok vele, és nem érdekelnek az új készülékek. Mik a tapasztalatok, meddig forgalmaznak alkatrészeket egy-egy kifutott modell esetében?
febr. 3. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Nem érdemes szerintem feltankolni alkatrészekből. Sokat eladtak belőle. Sokáig lesznek még alkatrészek belőle és jó ideig egyre olcsóbbak lesznek. Meg mi van, ha más megy tönkre, vagy az egész totálkáros lesz.


Én egy 2015-ös telefonnal nyomom. Volt amikor láttam belőle patika állapotút, kompletten 5000-ért. Az már azért elgondolkodtatott.


De úgy vagyok vele, hogy bármikor kijöhet egy olyan telefon, amire tényleg megéri váltani. Mondjuk hologrammos AI barátnőt vetít ki, hőkamera van rajta, emulálja a PS5-öst. Ilyenekért szívesen fizetnék. Tokból szeretek egyedül többet venni, ha leamortizálódik akkor ne kelljen várni rá.


Amúgy meg a munkahelyemen a kukában találok már okostelefonokat lapos tévék mellett. Valahol pénzt kiadni is felesleges értük. Kb. kiszeded a kukából, fertőtleníted, feltöltöd. Megvan benne a jó gázszerelő telefonszáma. Felhívod, elmész vele jachtozni odavisz a telefonra insallált fizetős prémium GPS a kikötőbe. Mutogathatod neki, hogy viszi a kukában talált telód a Crysis-t is.

febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
30%

Ez az egyes válasz annyira fárasztóan f@sság, hogy le is pontoztam.

Még azt is odakeverte a végére, hogy mit álmodott, a munkahelyével együtt.


Kérdező, nyugodtan tankolj fel, én egy 2017-es modellt szereltem fel így, mert nekem a mai telefonválaszték siralmas. Jobban szeretem ezt, ami már hetedik éve megvan.

febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Ennek semmi értelme nincsen. amire már oda jutnál hogy javítani kéne a telefont, addigra már elavult lesz és sokkal jobbat kapsz az áráért.


másrészt egyre hosszabb életűek a telefonok például: nagyobb és hosszabb életű akkumulátorok, 7 év szoftveres támogatás, és 2-3 éven belül pedig visszajönnek a kivehető akkumulátorok. Tehát ha kibirsz 2-3 évet (valoszinű hogy egy p30 pro is kibír majd), akkor olyan telefont kapsz majd ami jó lesz hosszú távra, és elavult sem lesz

febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez egy 5 éves modell, volt egy Honor Magic5 Lite telefonom pár hónapig, nem játékra használom a telefonokat. Azt leszámítva, hogy a Huaweinek 60hz-s a kijelzője, sokkal jobb felhasználó élményt nyújt, mint amit a Honor nyújtott. Teljes mértékben felveszi a versenyt a mai telefonokkal.


Dehát, igen, fogyasztói társadalom... :)

febr. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!