Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alábbiak közül melyiket...

Alábbiak közül melyiket érdemesebb megvásárolni?

Figyelt kérdés

Honor:

[link]


Motorola:

[link]


Semmi extra igényem nincs, ebben az árkategóriaban keresgélek.



febr. 5. 13:34
A kérdező szavazást indított:
Honor
Motorola
Egyik sem, kifejtem miért.
9 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a Motorolát választanám, tiszta Android van rajta és állítólag így gyorsabb a telefon. Jobb processzor is van benne
febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Egyiket sem, mert egész egyszerűen ebben az árkategóriában nincs használható telefon. Ha mégis kizárólag ez a kettő az opció, akkor Motorolának jobb a kijelzője és nem egy nagy halom kaka a processzora, hanem csak egy kis halom kaka.
febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mindenképp ebből a kettőből fogok választani, mivel amire nekem kell bőven elég ez a telefon kategória, + nem engedhetem meg magamnak, hogy százezres tételben vásároljak telefon.

Egyesnek köszönöm a választ.

febr. 6. 12:28
 4/13 anonim ***** válasza:
De más telefon is van ebben az árkategóriában, ami jobb...
febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Linket kérhetek?
febr. 6. 18:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudod mit, arra jutottam, hogy ha nem szürkeimportból akarsz venni, akkor mindegyik ez a nettó hulladék kategória, mint ez a kettő. Ha rászánnál egy 10-15-20 ezerrel többet, akkor már értelmezhető telefonokat lehetne venni. Döntsd el, mit akarsz: egy használható telefont kicsit több pénzért, vagy egy olyat, amit már új korában falhoz vágnál, mert már a netes böngészés vagy a videónézés is kínkeserves lesz vele.
febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Arra is gondolj, hogy nem mindenkinek van annyi pénze, hogy egyszerre ki tud adni ennél nagyobb összeget. Lehet te jobban keresel, vagy több mindenre használod a telefonod, de nem véletlenül gyártanak ebben az árkategóriaban. Amennyiben nem tudsz, vagy nem akarsz a kérdésre válaszolni, ne tedd.
febr. 7. 23:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Igaz hogy ha rá szánsz 10-20 ezerrel többet akkor egy kicsivel jobb telót kapsz, de szerintem ez a Motorola is megteszi amire neked van szükséged.
febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
febr. 8. 12:18
 10/13 anonim ***** válasza:

"Arra is gondolj, hogy nem mindenkinek van annyi pénze, hogy egyszerre ki tud adni ennél nagyobb összeget."


Tudod, az az igazán drága telefon, ami pénzbe kerül és nem jó semmire.

Új biciklit sem veszel 10 ezer forintért, mert tudod, hogy hulladék lesz. Új kabátot sem veszel 3 ezer forintért, mert olyan is lesz. Új telefont sem veszel - nem szürkeimportból - 50 ezerért, mert ennyiért nem lehet normális telefont gyártani.


De egyébként ebből a kettőből én is a Motorolát írtam, szóval nem tudom miért kellett lehúzni a válaszomat. Az jobb telefon, de még mindig olyan, amit nem érdemes megvenni. Nem tudsz a rokonságból vagy baráti körből ingyen vagy jelképes összegért egy használt telefont szerezni?

febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!