Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hosszú túrákhoz milyen okostel...

Viljam Fiser kérdése:

Hosszú túrákhoz milyen okostelefont tudtok ajánlani,amely kizárólag csak térkép megjelenítéshez szükséges?

Figyelt kérdés
Az akku. 5000mA-nél ne legyen lehetőleg kevesebb,a kamera,processzor nem számít milyen,csak legyen jó az üzemideje, a keretem olyan 50k.

febr. 6. 08:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Tessék: [link]

8150 mah-es akksi van benne.

febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy direkt túrázáshoz készült gps-el többre mennél, ha tényleg csak arra kell.
febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha nagyon szűkös a keret, akkor Motorola Moto E13. Az akksija jó, és bőséges a tárhely, de kevés a memória, és nincs benne sem iránytű, sem giroszkóp.

[link]


A Xiaomi Note 11 jobb választás, de 50 ezer felett van a jellemző ár. Van benne iránytű, giroszkóp, a memóriája is nagy, és 4 műholdas rendszert ismer.


Az üzemidőt akár meg is duplázhatod egy néhány ezer forintba kerülő hordozható akksival.

febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

A Xiaomira való hivatkozás lemaradt:

[link]

febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Vannak cserélhető akkus telók, újak (drágábbak) és haználtak (olcsóbbak) is.

Újak Nokia, Samsung Xcover6.. Fairphone4..5...

febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én semmiképp sem vennék külön túrázáshoz egy telefont.

20.000 mah powerbankot vegyél, az kielégít több napi folyamatos GPS használatot is.

febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
de csak tėrkép megjelenitéshez tėnyleg egy gps készülék kell neked nem telefon.
febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát a saját telefonomon túl még egy akkora dögöt amit 1-es linkelt én nem cipelnék egy Kinizsi100-on. Akkor inkább egy powerbank amivel töltöm ha kell.

Ha van egy normálisabb okostelefonod akkor nem kell mégegy csak a térképnek. Főleg ne egy 50k-s szart vegyél. Egy részletes OSM vagy tuhu térkép szaggatni fog rajta.

Ha nincs szükség helyzetmeghatározásra, akkor egy régebbi tablet is jó lehet. iPad minik 7 colosak kb.

febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Vagy vegyél iPhone-t a Lokátor miatt, bár az még használtan se nagyon van 50 ezerért!
febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

iPhone és a jó üzemidő nem említhető egy napon.

Tudom, sokat fejlődtek, de használat közben melegednek, akku jó ha egy napot kihúz.

febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!