Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez általános mostanában, hogy...

Ez általános mostanában, hogy egy mobiltelefonra megkötöm a szerződést a szolgáltatónál és visszarendelnek napokkal későbbre a készülék átadására?

Figyelt kérdés
iPhone készüléket a szerződéskötés után 5 nappal tudják csak átadni.

febr. 7. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keszlethiany elofordulhat, nincs ebben semmi meglepo. Azt mondjuk nem ertem miert kell a szolgaltatotol jo dragan megvenni amikor sima boltokban is kaphato, de te biztos tudod.
febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs raktáron és ragaszkodsz a személyes átvételhez akkor nehogymár a szolgáltató legyen a hülye.
febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hűha, 5 napot várni kell az ájfonra, ez felháborító



mi a lópatkót kezdenétek áram, internet, vezetékes víz nélkül három napig?

febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szerződés aláírása után derült ki ?


Az tényleg bosszantó, akkor inkább Samsung...

febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

5 nap?? Az manapság gyors. Főleg ha új csúcstelóról van szó.


Amúgy megvehet boltból is, raktárról (már ha jó az adott webshop árukészlet jelzője, de azér egy hivatalos apple bolt, vagy egy alza sziont nem szokott hazudni)

febr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen előre közölték, hogy nincs készleten a telefon. De ilyennel még nem találkoztam, hogy várni kelljen napokat. Eddig úgy éreztem próbálják a konkurensektől elcsábítani az előfizetőket, de így nehéz lesz. Nem gondoltam volna, hogy ez a szektor is leépűlőben van. Azért 2024-ben egy 800 eurós telefon nem gondolom, hogy annyira kirívó lenne mint egy kézzel készített svájci 45 millió forintos óra amire lehet a megrendelés után 1 évet vársz.
febr. 8. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!