Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Simple alkalmazással más is...

Simple alkalmazással más is meg szokta járni? Hogy tudom megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Tegnap 4 buszról maradtam le és 2 órát dekkoltam egy idegen városban, mert ez a hulladék fos nem akart működni. Próbáltam mindent, kényszerleállítás alkalmazáskezelőből, telefon újraindítása, mobilnet ki-be, de semmi nem használt, nem bírtam megvenni a jegyem, kp meg persze pont nem volt nálam. Nem először szórakozik velem a simple, de most ittam meg először a levét ilyen szinten. Ma megint el kellett jönnöm, eddig működött hibátlanul, megvettem a jegyeket, de most nem tudom eldönteni, merjek-e inni egy kávét a maradék pénzből, vagy tartalékoljak, hátha megint megszopat ez a szar.

A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor van valami módszer, amivel újra működésre lehet bírni, vagy várni kell a csodát? Illetve a másik, hogy létezik-e bármilyen használható alternatívája a simple-nek, mert ha igen, azonnali hatállyal váltanék, mert a google play értékelések remekül tükrözik a minőségét, sőt, még túl is van értékelve kicsit.



febr. 8. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a szerver nem fut akkor hiába probálsz bármi trükköt.
febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A google vagy apple pay-el az a gond, hogy...?
febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Azokon keresztül is lehet mobiljegyet venni?
febr. 8. 14:50
 4/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem azt mondom hogy mindig kp t hasznalj de a mindenféle online fizetési módoknak meg van az a hátránya hogy egy csomó olyan dologtól függsz amivel nem tudsz mit csinálni

Pld lemerült/hibás telefon,

Szoftverhiba, internet kapcsolati gondok és persze szerver oldali gond is lehet akár a bank oldalán is. Kb annyi a tanács hogy mindig legyen nálad kp

febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már szivatott engem is.

De én egy félig-meddig régimódi bácsi vagyok (44) és bár imádom az új technikákat, szeretek telefonnal fizetni stb, mindig van nálam annyi kp hogy haza tudjak jutni és ne dögöljek éhen. Azért egy 10ezres nem akkora hogy ne lehessen eltenni valahova. Én tuti nem fogok ott szobrozni valahol a világ végén csak azért, mert a csányi sanyi szarja épp nem dolgozik.

Kártya sem volt nálad? Kallernál, pénztárnál fizehettél volna azzal is.

febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem használom a csányi féle simple fost.


A mobiljegy app miért nem jó?

febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!