Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone telefonon a Youtubera...

IPhone telefonon a Youtubera az alkalmazásra, hogy tudok Ad Blockert rakni ingyen ha lehet egyszerűen?

Figyelt kérdés
Eddig Opera böngészőt használtam néha videók nézésére is de zene hallgatásra mindig mert borzasztó ez az egész yputube, hogy zene hallgatás közben random bedob hangosan több reklámot is. Viszont most letöltöttem az ios 17.3 utána az ios 17.4 beta 2 rendszereket és az opera és gx is gyakran csinálja azt, hogy akármire állítom a felbontást ramdom egy másodpercre beakad a hang és az is idegesít az ios 17.1-et meg nem tudom vissza rakni a telefonra. Van egy régebbi androidos huawei telefonom is az jó lenne erre a célra. De fejhallgatóm az egy hulladék Philips UpBeat Tauh202 meg egy ipari hulladék mert valamiért a nem akar kompatibilis lenni android telefonokkal. Kár, hogy nem Sony vagy Jbl vettem helyette. A vezetékes Trust füleseim pedig megvételkor is rosszak voltak már nem adtak nagyon hangot. IPhone SE3 2022 telefonról van szó, tehát tuti nem ezzel van a baj. Nem egy drága IPhone de IPhone 14 chip van benne.

febr. 8. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Youtube ++

Vagy Brave böngésző

febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
PreTub
febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Video lite

nálam ez működik

[link]

febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Brave böngésző
febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Előfizetsz Prémiumra.
febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Az nem opció!!! 5-ös
febr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
#6 De az
febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
+1 a prémiumra. Ha már telik ~200 ezres telóra, akkor ne ezen szarozz...
febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!