Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 720p telefont vegyek vagy ne?

720p telefont vegyek vagy ne?

Figyelt kérdés

Jelenlegi telefonom 2160p is tud ha youtubot nézek

Fogok különbséget látni? Ha pld nem videót nézek?

Filmet és videókat is tévén szoktam nézni.


Motorola G34 ről van szó

Azt olvastam még róla hogy melegszik. Ez nem tudom hogy igaz-e.


febr. 8. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fogod látni a különbség, átlagos használat mellett is.

Jelentős visszalépés volna.

febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt hanyagolnám.
febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs gond ezekkel a motorolákkal. Nem értem sokan miért nem ajánlják hiszen 100ezer alatt van az ára. Alapfelhasználásra nem hinném hogy rossz lenne.Az meg köztudott hogy kb 2 évig lehet vele elmasírozni mert utána nem jönnek frissítések,belassul stb...
febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha a kijelző felbontása nagyobb, mint a tartalomé, akkor rosszabb a képminőség, pixelesebb vagy jobb esetben is homályosabb! De ha a tartalom felbontása vagy ugyanakkora, vagy nagyobb mint a kijelzőé, akkor tökéletes!


Elvileg a HDR valamennyire feljavítja a tartalmat, de full bizonyossággal azért nem lehet alapozni rá! Én is szeretek telefonon is filmet nézni, a kevés kihasználhatóság miatt sosem vennék a közeljövőben 1080p-nél nagyobb felbontású kijelzős telefont, de kisebbet se, SZERINTEM 1080p pont ideális, de Te tudod!

Kérdés hogy milyen gyakran és mekkora felbontású filmeket szoktál nézni, azt mérlegelve döntsd el! De amúgy 720p tényleg eléggé kevés a mostani normában!

febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem fogok rajta filmeket nézni! Tévén szoktam.

Hogyha a menüben vagyok, akkor akkor rossznak fognak látszani az ikonok? És minden? A kijelző stb

febr. 8. 21:27
 6/19 A kérdező kommentje:
febr. 8. 21:28
 7/19 anonim ***** válasza:
6%
A menü, ikonok nyilván nem, mert azokat eleve úgy optimalizálják rá a gyártók, minden telefonra a megfelelő felbontásban! Szövegeknél nincs jelentősége, képek bármekkorák lehetnek, de film vagy videó esetében már könnyen előfordulhat a “vizuális hiba” !
febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Rendben köszi! Akkor szerintem ez a telefon jó lesz nekem

És snapdragon:)

febr. 8. 22:22
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, undorító a 720p 6.5"-on.


"Jelenlegi telefonom 2160p is tud ha youtubot nézek"

Az nem a kijelző felbontásától függ.

febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben kipróbálnék egy kiállított darabot mielőtt megvenném, nehogy utólag érjen csalódás. Tényleg nem egy nagy felbontás, és emellé elég nagy méret, szóval nem biztos hogy olyan szép lesz a képe. Esetleg nézz teszt videókat is, de ezt csak élőben lehet eldönteni.
febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!