Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bárhová megyek miért látom...

Bárhová megyek miért látom azt, hogy szinte mindenkinek Iphone-ja van,nem pedig androidos teló?

Figyelt kérdés

Nekem pl. androidos van(S23 Ultra)

Az Iphone-okat nem nagyon ismerem,de bárhová megyek vagy elég csak Instán vagy Tik tokon megnézni egy szelfit,mit látok? Iphone



febr. 9. 01:17
1 2
 1/17 Kitana. ***** válasza:
76%
Itthon én nem látok olyan sokat, tartalomgyártóknál viszont tényleg kb az A telefon és ennyi. Én is iPhone-t használok kb 10 éve biztos, ha nem több, én szeretem, hogy nincs túlbonyolítva, évek után is ugyanúgy működik, mintha új lenne, ezt szoktam meg, semmilyen Apple termékben nem csalódtam még. Nem veszek meg minden szart mondjuk, AirPods-t pl max akkor vennék, ha milliárdos lennék, mert hagytam már el fülest, meg az ilyen random dolgok mint AirTag is lehet valakinek hasznos, nekem feleslegesnek tűnik.
febr. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt nagyon népszerűek az iphoneok mióta okostelefonok léteznek, másrészt van mondjuk 30 féle iphone ami mai napig népszerű, és több mint 3000 féle androidos telefon.


Én probáltam az iphone-t egy 13 pro maxot. android után nem annyira jött be. azonban azt megemlíteném hogy a kamera nagyon szép képeket csinál, és a közösségi oldalak nagyon jól müködnek, jó minőségben töltödnek fel a videók, képek. Ha influenszer lennék én is iphone-t választanék. De nem vagyok az, ezért maradok az androidnál.

febr. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
94%

"Bárhová megyek miért látom azt, hogy szinte mindenkinek Iphone-ja van,nem pedig androidos teló?"


Azért látod csak ezt, mert még nem találkoztál velem. Nekem például "nyomógombos" telefonom van. :D

febr. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Mert valószínűleg csak arra figyelsz fel, ha valakinek iphone-ja van.

Amúgy szerintem kb. fele-fele lehet.

febr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Mert sokan mennek a tömeg irányába. Ha neki is iPhone-ja van, én is olyat veszek, és így egyre többen lesznek. Vannak előnyei kétségtelenül, de nem hiszem, hogy a többség ezeket nézné.
febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Vacak érzés hogy neked meg csak egy samsungod van mi?
febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
#6 "Csak" egy fél milliós telefonja, ami több szempontból megeszi az iPhone-od reggelire...
febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

"Az Iphone-okat nem nagyon ismerem"


ami nem Samsung akkor az iPhone ?

febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A munkahelyi csapatomban (14 fő) két embernek van iphone-ja. Szóval kevesebb, mint 15%.
febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

[link]

Magyarországon

iOS: 18.66%

Android: 80.59%


Nyilván a népszerű, szelfiző, magamutogató instacelebeknek iphone-ja lesz, mert náluk ez státuszszimbólum.

febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!