Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan szivargyújtó...

Létezik olyan szivargyújtó amit a mobiltelefon csatlakozójára lehet lakni? Lényegében Usb szivargyújtó.

Figyelt kérdés
febr. 9. 13:50
1 2
 1/18 grafno ***** válasza:
febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
létezik
febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem hanem konkrétan az az egység érdekel amivel a szivart gyújtják meg
febr. 9. 15:39
 4/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:

3. Pontosan ettől tartottam, akartam is írni, még mielőtt írtál.

De annyiba hagytam.

Eszerint mégis komolyan gondoltad ezt a marhaságot.

febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Van ilyen mobil ahol be van ez építve úgyhogy attól hogy nem értesz hozzá még nem lesz marhaság
febr. 9. 16:03
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jól értem, mert kicsit zavaros, de van olyan telefon amibe gyárilag be van építve szivargyújtó? Ha igen, akkor mégis melyikbe?
febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Majd utána nézek fejből én se tudom
febr. 15. 15:40
 8/18 denibá válasza:
Lehet kapni szivargyújtó-USB adaptert, 1000-1500 Ft körüli áron. Ne Neten rendeld, mert a szállítási költség többe kerül, mint az adapter!
febr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Paczalos István ***** válasza:

Kell egy MJ2955, vagy annak megfelelő tranyó, egy 10ohmos ellenállás, egy 22uo-os és egy 10uF-os kondi, és egy LM109K fesszabályzó IC. Ezekből egy 5V/10A kimeneti áramú szabályzott tápod van. Ennek a kimenetére rárakod a megfelelő 5V-os csatlakozót, és kész is van.

Nem egy atomfizika

febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A weboldalon, amire hivatkoztál, egy tökéletes zagyvaság van. egy hozzá nem értő, vagy egy gép fordította magyarra, teljesen értelmetlenül. A fényképet nézegetve ez egy olyan szerkezet, ami egy USB-C kimenetű tápegységről működtetné a szivargyújtót. De ehhez egy combos USB-C kimenetű tápegység kellene, mert a szivargyújtónak nagy áram kell. Ráadásul az autó szivargyújtók 12V-osak. Elképzelhető, hogy gyártanak 5V-osat is, de még nem találkoztam ilyennel. Mielőtt veszel ilyen csatlakozót, járj utána, hogy hozzá való tápegységet és szivargyújtót be tudsz-e szerezni.

Kérdező, mire szeretnéd használni? A lakásban akarod gyufa helyett a konnektorból gyújtogatni a cigidet vagy a szivarodat? Mert másra nem jó, a kocsiban meg van beépített aljzat, oda nem kell ilyen.

febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!