Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Xiaomi...

Mi a véleményetek a Xiaomi Redmi Note 13 Pro 512GB 12GB RAM telefonról? Xiaomi 11T Pro-m van, ami tönkrement, megvoltam vele elégedve de inkább hasonlót de jobbat vennék és ezen gondolkozom.

Figyelt kérdés
febr. 12. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem note 9 pro van, és továbbra is xiaomi vennék. Én a 13t néztem ki magamnak.
febr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább egy törött iPhone 15 pr max 1tb
febr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
13T egy százassal több. Biztos jobb de vajon miben jobb an biztos?
febr. 12. 07:27
 4/8 A kérdező kommentje:
13T egy százassal több. Oké, biztos jobb de vajon miben jobb ?
febr. 12. 07:27
 5/8 anonim ***** válasza:
febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valaki meg van elégedve a MediaTek-processzorokkal, de szerintem technológiában a Snapdragon verhetetlen, legalábbis Androidos fronton mindenképp. Sose volt még Xiaomi telefonom, tavasszal készülök új telefont venni, és a sima 13 nálam a 2. opció (viszont az 1. az Samsung).

Persze attól is függ, mennyi pénzed van rá ?

febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szaz környékén Lehet felette de a 200 már sok
febr. 12. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk 12, 12 Lite, 13 Pro (nem Pro+) vagy Poco X6 (sima) ?
febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!