Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemesebb megvenni?...

Melyiket érdemesebb megvenni? iPhone 13 128gb kék vagy Samsung Galaxy Z flip (3) 128 vagy 256gb zöld?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni. Már nagyon régóta gondolkozok hogy milyen telefont vegyek és rengeteg ötlet jött. Leginkább iphone jött szóba és nagyon sok féle aztán megtaláltam az iphone 13mat kék színben 128gb tárhellyel és úgy voltam vele hogy biztos hogy ez lesz de aztán megláttam a samsung galaxy z flipet és nagyon megtetszett és találtam elég olcsón z flip 3masat 128 vagy 256gb tárhellyel valószínűleg zöld színben. Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? Iphone vagy samsung? Csak mert nem tudom mert nekem a kedvenc színem a kék és mindig próbálok ilyen színben telefont nézni de nekem nem lenne baj a zöld se mert az úgymond a második kedvenc színem Csak tényleg nem tudom melyik legyen mert azt mondják hogy a samsungon nem olyan sok idő után lesz egy csík a hajlásnál, meg nem olyan sokáig bírja sem az akkumulátorja meg a telefon maga talán épp hogy 1-2 évig sőt valaki azt írta hogy neki 6 hónap után betört, kamerája se annyira jó vagyis valakinek jó volt egy ideig de utána nagyon rossz lett. Sokan azt mondják hogy érdemesebb megvenni az iphonet mert az gyorsabb tovább bírja sokkal több ideig kap frissítést mint a samsung. Szóval nagyon tanácstalan vagyok nagyon szépen kérlek titeket hogy segítsetek! Köszönöm ha végig olvastad!

#vásárlás #telefon #Samsung #iPhone #melyiketérdemesmegvenni
febr. 12. 19:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Melyik éri meg jobban?
febr. 12. 19:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül Iphone 13.
febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
zöldet
febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!