Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobil dominos sim kártya...

A T-mobil dominos sim kártya teljesen új állapotban milyen árban van?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]



baromi nagy meló ám megkeresni

2010. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az átírás többe kerülne, mint egy új kártya, úgyhogy az értéke kb. 0 Ft.
2010. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dominós minek átírní? Eladod és kész, semmi átírás nem kell!

Amúgy használtan és üresen 1000 Ft-körül megy, újonnan 2490-től kapható ami természetesen feltöltött és lebeszélhető.

2010. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Dominós minek átírní?"


Mondjuk azért, mert esetleg bűncselekményt követ el vele az új tulajdonos.

2010. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha aktiválatlan a sim, akkor szabadon adható-vehető, ha aktivált, akkor nem árt átiratni ;)
2010. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jovanny ***** válasza:
A SIM kártya a SZOLGÁLTATÓ tulajdona.
2010. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dominós kártyát sehol sem írnak át, mondjuk menj be a T-Mobile ügyfélszolgálatra és kérj dominó sim átírást mert használtat vettél :először szerintem furcsán néznek rád mit is akarsz-aztán lehet megmosolyognak-de végül udvariasan elküldenek.Tudom én ott dolgoztam.
2010. okt. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó vicces vagy, pláne, hogy már írattam át nem egy szolgáltatónál prepaid kártyát, persze kellett hozzá az előző tulaj is, hogy lemondjon róla....és mivel névre szól egyértelmű, hogy át kell iratni
2010. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!