Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bele törtem a SIM-kártya...

Bele törtem a SIM-kártya nyitó cuccba egy botot.💀 Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyim haverommal próbáltuk kinyitni és igen, bele törtem. Haverom utana meg egy másik bottal jobban belenyomta es kinyilt, be raktam a SIM-kártyám es vissza nyomtam, nem erzékelte, ezert hat ujra megprobaltam kinyitni a Bottal de mar nem nyilt ki. Xiaomi telefonrol beszélünk ha számit valamit.. Holnap viszem szerviz szerintem az fix, csak annyi erdekel hogy mire lehetne szamitani? Elromlott valami rendesen benne? Remeljuk nem.

febr. 14. 19:16
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Remélhetőleg csak műanyag "bot" tört bele (ha Szlovákiából írsz, ott használnak ilyen szavakat) és hátha nem okozott nagyobb kárt.

Csak azért bosszantó, mert a telefon szétszedéséhez sok esetben pont ki kell venni a tálcát, hogy ne akadályozza az elválasztást.

Majd elválik...

febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tán ki kelletet vón venni a bot maradékát mielőtt másodszor is belenyomtad a tálcát....

Belenyomod a botot, meg rá a tálcát, meg megint a botot... nem csoda, hogy eldugult a lik.

febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam kivenni, nem sikerült.. Mindegy, balfasz vagyok, tény. Legközelebb fixen nem egy bottal fogok próbálkoznixd Holnap be viszem, és lesz ahogy lesz
febr. 14. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallotál már Sim kinyitó tūröl ? Na azal szokás kinyitni nem botal.
febr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
... vagy gémkapocs.
febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicserélik a szervízben a sim talcát aztán kész :)
febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!