Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbiak közül melyikeket...

Az alábbiak közül melyikeket érdemes bejelölni telefon rendeléskor egy laikus számára?

Figyelt kérdés
Gondolom a telefon installálás az kell, vagy azt én is meg tudnám csinálni? Mit kell még innen bejelölni hogy jól működjön minden? [link]
febr. 15. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért külföldi oldalról vennéd a telefont?

Egyébként semmit se kell bejelölni.

- Kijelzővédőt itthon 1500-2000 forintért veszel.

- Telepíteni nem kell a telefonokat, gyárilag úgy érkeznek, hogy rajtuk van az Android.

- Kiterjesztett gari felesleges, mert az csak a boltnál érvényes. Ha meghibásdoik a telefon, a gyártónál érdemesebb kopogni, mert ők is adnak garanciát.

- 2 éves törés és lopás elleni valami szintén felesleges.

- Eset vírusírtó se kell, Androidos telók nem nagyon kapnak vírust, ha nem nyitsz meg ingyé' ájfón 15 meg hasonló hirdetéseket.

- Online setup meg azért felesleges, mert a te telefonodról van szó, neked kell testre szabni.

febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit beikszelni. Ez pénzlehúzás semmi más.
febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de ahogy látom, nem jó Neked a magyar bolt, inkább külföldről akarsz rendelni, de akkor még azt se tudod, mi kell az új telefonhoz!

Semmi extra nem kell hozzá! A szoftver gyárilag telepítve van minden telefonon, magyar nyelv beállítása is van, igény szerint testreszabhatod a kezelőfelületet, a többi csak felesleges pénzlehúzás! Biztosítás semmit nem ér, mert baj esetén úgyis jönnének valami ürüggyel, hogy ne kelljen kárt téríteni, tok meg itthon is kapható hozzá, ugyanolyan jó, de olcsóbban!


Amúgy ha azért rendelnéd külföldről, hogy hivatalos legyen, az nálunk is van, a márka saját itthoni képviselete:


[link]

febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből semmit sem szabad bepipálni, de igazából azt nem értem teljesen, hogy ha nem értesz hozzá, akkor minek "boldogítod" magadat külföldi vásárlással.
febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyiket sem kell bejelölni, meg inkább vásárolni sem egy ilyen lehúzós boltból.

Milyen webshop ez, pontosan melyik mobil és miért külföldről akarod rendelni?

febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ilyen szolgáltatásokra nincs semmi szükséged. Ez csak pénzlehúzás. Ha nem értesz hozzá, és nem is akarsz ezzel foglalkozni, akkor kérj meg egy ismerőst, aki jártasabb a témában, és nagyon szívesen megcsinálja neked iingyen, legfeljebb majd meghívod egy sörre vagy valamire. Kijelzővédőt meg itthon is rendelhetsz, vagy vehetsz. A kiterjesztett garancia csak kereskedői garancia, amelyet tekintve hogy a bolt külföldi, kicsit nehéz lesz kihasználni. Eset telefonra fölösleges, meg minden más is.


Én azt javaslom, hogy vásárolj inkább itthon, és akkor tudsz kérdezni a boltban, hogy pontosan mi az, amire neked szükséged van, és Magyarul tudsz majd kommunikálni.

febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Én nem rég vettem Xiaomit , nekem semmi nem működött rajta. Szó szerint semmi. Boltba vettem itthon. Azt ne vegyen.Ne higgyen a propagandának.
febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Kedves Kérdező - ha az olcsóság ilyen fontos tényező - gondolom azért választottál ilyen Webshop-ot - én inkább például a Rejoy-t tudnám javasolni, garanciát is kapsz a telefonra, megbízhatóak is...
febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyiket sem kell.ha van emailcímed akkor azt megadod+jelszó.gondolom a sim kártyával kezdesz,és bekapcsolás után csatlakoznia kell a hálózathoz egyből.a beállításoknál személyre tudod szabni a megjelenést,de ez már csak részletkérdés.
febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Nem külföldről rendelném, Szlovákiában élek
febr. 15. 22:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!