Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új Nokia telefonok ugyanúgy...

Az új Nokia telefonok ugyanúgy megbízhatóak? Mik a vélemények és tapasztalatok?

Figyelt kérdés

3 éves a telefonom, poco egész jól bírja a rendszer is és az akksi is. Viszont a töltő csatlakozó ki kopott, kicsit játszani kell vele hogy töltsön. De a nyáron már szeretnék másik telefont. Maximum 120ezer Ft ig mit ajánlotok?

A nagy akksi 4000-5000mAh, a 8gb RAM és 128-256 kg b.memoria nem lenne rossz.



febr. 16. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2019-ben vásárolt nokia6.1-es telefonom van meglepően jól bírja,de az újabb nokiákról nem tudok nyilatkozni.
febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aham
febr. 16. 16:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem lenne velük baj mert a minőségük nem rossz. A probléma hogy elképesztően túlárazottak. Ugyan azért az árért a Xiaomi (Poco) sokkal erősebb telefont ad. Az a vicc hogy még a Samsung is jobbat ad ugyan azért az árért. Ez azért baj mert ha túl gyenge processzor van egy telefonban, akkor nagyon hamar belassulnak, de általában gyárilag lassú lesz. Szóval emiatt nem tudom jó szájízzel ajánlani a Nokiát.
febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem volt nokiåm egy x10 de 1 év után le cserėltetem mert pl elromlott a hotspot része nem tudtam bekapcsolni egy frisités után,vagy hivtam anyukåmat vagy a férjem ės alig hallotam őket vonal másik végén, lecseréltem egy motorola g84 12gb ram 256gb håtértár 250 euroba került.
febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pár hette láttam a hírt, hogy megszűnt a Nokia márkanév alatt a telefongyártás, a névhasználatot birtokló HBM saját név alatt viszi tovább a dolgot.

Amúgy robosztus, megbízható telókat gyárt. Stock droid van rajta, hosszú támogatási idővel.

Ha nem arra áll fel, hogy a legújabb készüléked legyen ami sebességtesztekben első helyen végez, akkor egy megbízható, hosszú ideig használható telód lesz.

febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom őket, de mostanában el is tűntek a hírekből a készülékeik. Valószínűleg tényleg az van, amit írt az egyik korábbi válaszoló, hogy ilyen márkanévvel már nem gyártanak telefonokat. Nem volt egy nagy sikertörtént a visszatérésük.


"Viszont a töltő csatlakozó ki kopott, kicsit játszani kell vele hogy töltsön."

Lehet hogy nagyon alap tipp lesz, de javaslom, hogy világíts be a töltő csatlakozóba és nézd meg jól, nincs-e mindenféle szöszmösszel eltömődve. A töltőcsatlakozós problémák 99%-ánál csak telement kosszal a telefon. Egy fogpiszkálóval vagy valami vékony nem fém dologgal kipucolhatod.

febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már ki pucoltam, volt is benne szutyok rendesen azt hittem meg is oldottam a problémát, aztán kiderült hogy nem csak az volt a baj...
febr. 17. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg egy másik kábellel és adapterrel, ha van rá lehetőséged. Hátha azokból rossz az egyik.
febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam 😅
febr. 17. 19:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Na hát akkor válaszolok a mit ajánlok részre: én sajnos ismerősi meg saját tapasztalat miatt negatívan elfogult vagyok a kínai márkák felé, a Nokia meg meghalt (plusz amúgy is kínai kézben volt), szóval én ebben az árkategóriában a Samsung A34-et ajánlanám. Ha egy picit többed van, vagy kifogsz egy akciót, akkor meg az A54-et. Mindkettő van közeli baráti és családi körben, príma telefonok általános felhasználásra.
febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!