Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csöng ki a Gigaset...

Miért nem csöng ki a Gigaset E290A típusú vonalas telefon?

Figyelt kérdés
Meg kell várni az 5 órát, amíg az aksi feltölt? A készüléket tudtam regisztrálni, de hiába hívom, nem csöng ki. #160 kódot nem tudom, hova kellene beírnom, mert nem találok eddig helyet hozzá.

febr. 16. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szolgáltatótól mikor kérted a vonalat?
febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Le van némítva?
febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Regisztráltad a kézibeszélőt a 46. oldal szerint?

Minek kell a #160-as kód?

febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A beállításnál tettem fel a hangerőt. Ezen kívül bem látok némítást. Amikor a telefont "keresi" az adapter, hangsoan cseng is.

Igen, regiszráltam, ki íeta, hogy sikeres regisztráció. Annál többet nem tettem. A Telekomnál nem jeleztem, mert korábban voltak kint, mondtam, hogy tervezem lecserélni és azt mondták, elég a telefon kábelét bedugni és lesz is vonal.

A #160 kódot más oldalnál láttam, hogy ajánlották. Többek között itt : [link]

febr. 16. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha regi telefont visszateszed azzal kicsöng?
febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült. Igen, a régivel kicsengett. A megoldás a kábel kicserélése volt. A szerelő azt mondta, jó lesz a régi is, pedig nem, pár mm lehet a különbség, most már jó. Köszönöm a tippeket, segítséget! :)
febr. 16. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre tippeltem vilna, de akkor megoldódott
febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!