Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik magyarországon a...

Melyik magyarországon a legjobb mobil szolgáltató?

Figyelt kérdés

Telekom/Yettel/Vodafone

Ilyenekre gondolok. Az nem szempont hogy legyen olcsó, az érdekel, hogy melyiknek van a legjobb szolgáltatása. Fontosabb szempontok az 5G lefedettség, mobilinternet sebessége, megbízhatóság.



febr. 19. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Mind3 szolgáltatónál vagyok s szerintem a Yettel a legjobb.
febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
5G-ben jelenleg a Vodafone a legjobb, az ország számos részén elérhető ez a technológia. A Telekom a Dunától keletre jól áll, a Dunántúlon viszont gyengén. Yettelesként csak a nagyobb városokban számíthatsz 5G-re.
febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is, hogy hol vagy. Próbáld ki mindhárom szolgáltatását, és válassz, hogy neked melyik felel meg a legjobban. A "legjobb" fogalom eléggé relatív, mert mindenkinek más a legjobb. Nekem a Yettel a legjobb, mert itt ahol vagyok, az 5G hálózat sebessége bőven meg tudja haladni az általam elvárt sebességet (átlagosan 800-900 megabit a letöltés, és átlag 150 a feltöltés, ami mobilnetnél bőségesen több, mint elegendő), és a másodlagos tartózkodási helyemen is jól muzsikál a 4G, ráadásul ott még vezetékes internet sincs, így bőven a Yettel korlátlan netre kell támaszkodnom. Tapasztalataim szerint a Yettel nem korlátozza a torrent protokolt, torrentezés közben is lehet még használni az internetet a háttérben.

Nem úgy, mint a Telekomnál. Ott ha elindítasz egy 3-4 gigás letöltést, a net mint ha becrashelne, és se előre, se hátra. Vannak oldalak, amelyek betöltődnek, és vannak olyanok, amelyek nem töltődnek be, és a böngésző időtúllépésre hivatkozva nem tölti be az oldalt.

Aztán az 5G is lassabb az elsődleges tartózkodási helyemen (átlagosan 300 mega le, és 60 fel).

A Vodafone-al nincs személyes tapasztalatom, de ott azt írják a honlapon, hogy az olcsóbb csomagokban csak 10 megabitre korlátozzák a sebességet, és a korlátnélküli valami 15000 forint fölött van, ami már röhely.

febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelműen a Vodafone.
febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szolovjov ***** válasza:
16%
Telekom. Annak a mobil netje érvényes egy évig. A vodkafoné meg 30 napig. Ha elhasználtam, ha nem. Feltöltőkártyás esetről beszélek.
febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Komárom-Esztergom megyében élek, tehát az itteni jel a legfontosabb. Második a Budapesti jel, mivel gyakran megyek oda is.

Jelenleg Telekomos vagyok, és a sebessége nekem nem elég - igaz, a csomagom nem 5G képes.

Hamarosan szeretnék magasabb csomagra váltani, azért érdeklödök, hogy melyik szolgáltatóra érdemes pénzt költeni.

Ahogy látom a vélemények eddig nagyon megoszlanak, ezért szívesen várom a további válaszokat is.

febr. 19. 13:34
 7/12 Morzsi007 ***** válasza:
Eddig úgy tudtam, hogy a Telekom a legjobb lefedettség és sebesség téren.
febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is úgy tudtam, hogy "fényévekkel" jobb a Telekom lefedettség és sebesség terén. Aztán ez lehet hogy változott az elmúlt 1-2 évben.
febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik ugyanolyan sz@r!
febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindhárom szolgáltató lefedettsége átlagban hasonló, ez alatt azt értem, hogy minden faluba elvitték a 4G-t, sőt sok helyen már az 5G is elérhető.

Adott helyen viszont lehetnek eltérések. Pl. egy falu egyik felén van az egyik szolgáltató tornya, másik felén a másiké. Ha valaki tanyán lakik, elképzelhető, hogy egyik szolgáltató térereje (és internet sebessége) sokkal jobb, mint a másik kettőé, ezt adott helyszínen kell tesztelni.

Ha viszont utazás közben szeretnénk mobilinternetet használni, akkor mindegy a szolgáltató választás, ebben az esetben nyugodtan lehet díjcsomag alapján dönteni.

febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!