Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik, hogy az egyszeri...

Létezik, hogy az egyszeri mobilinternet rendelés nem íródik egyből jóvá ?

Figyelt kérdés
Vodafone-os vagyok, 500 gigat rendeltem 8000 Ft volt. Elküldtem sms-t azt írják 48 órán belül íródik jóvá, de nekem sosem volt még olyan, hogy várnom kellett volna rá. Rendeltem 1 gigat most, az egyből jóvá lett írva

febr. 20. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor már jártam így mikor nem halálpontosan megegyező rendelési kódot küldtem el.
febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"azt írják 48 órán belül íródik jóvá"


És ezen mit nem sikerült felfogni?

febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

500gigát hogy rendeltél 8000-ért? 😯🙄

Simán van hogy nem rögtön írják jóvá,de jelezték is!

febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Létezik.

Alapvetően a rendszerük automatizált, és az esetek nagy részében rögtön jóváír, vagy aktivál egy adott szolgáltatást. Ugyanakkor előfordulhat hogy egy porszem csúszik a gépezetbe, és ilyenkor emberi beavatkozásra vár a dolog. Erre írják a 48 órát.

febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!