Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a régi...

HorvathMarcell kérdése:

Mi a véleményetek a régi Samsung csúcskategóriás Mobilokról?

Figyelt kérdés

Ugyebár már nem támogatott ezeknek a telefonoknak a rendszere, de még lehet a mindennapokban használni? Gondolok itt pl: S10,S20


Itt vannak a kérdéseim


- Mivel nem támogatottak, kell valamilyen dolog miatt aggódnom?

- Mit jelent az hogy már nem támogatottak? Azon kívűl hogy már nem kapja

meg a legújabb rendszert

- Ezek a telefonok mennyire lesznek tartósak hosszútávra?



febr. 20. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hű, de felgyorsult minden, az S20, az "régi?"

Nekem S20 van, 2,5 éves, még mindig egy teljes napot (ha kevesebbet használom, többet is) kibír az akksija (gyári), szép képeket csinál, gyors, soha nem fagyott le.

Mondjuk játszani nem szoktam rajta!

Én nem vettem észre, hogy az S20 nem támogatott... szokott letölteni rendszerfrissítéseket.

Én nagyon szeretem, ez egy nagyon jó telefon, amíg működőképes, semmiképpen nem fogok másikat venni!

febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az S20 széria még 2025 végéig kap biztonsági frissítéseket.

Amúgy az S20 széria viszonylag nagy előrelépés volt ezen a vonalon. Az S21-22-23 inkább apró ráncfelvarrásokat hozott csak.

S20-ról szerintem még nem éri meg feljebb váltani. A mai napig kiválóan használható.


Ami problémás lehet egy ilyen korú telefonnál az az akkumulátor. Ha állandóan gyorstöltéssel használod az 3-4 év múltán már érezhető lesz az üzemidő csökkenésben. Hiába mondja a gyári marketing anyag azt, hogy nincs hatással az élettartamra - ez nem igaz. Ezért érdemes inkább egy hagyományos "lassú" töltőre tenni inkább 3-4 órára, mint egy szupergyors GaN töltővel megpukkasztani 40 perc alatt.

febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es



Bocsi, nem tudtam hogy még támogatott :)

febr. 20. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Az S20 még teljesen jó és még kap biztonsági frissítéseket.
febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- Mivel nem támogatottak, kell valamilyen dolog miatt aggódnom?


Abból a szempontból problémás hogy ha már nem kapnak biztonsági frissítést akkor jobban ki vannak téve a rosszindulatú programoknak.



- Mit jelent az hogy már nem támogatottak? Azon kívűl hogy már nem kapja

meg a legújabb rendszert


Nem érkeznek biztonsági rissítések sem az eszközhöz



- Ezek a telefonok mennyire lesznek tartósak hosszútávra?


Jópár évig jók lesznek csak az aksi üzemideje nem lesz a legjobb, meg némely alkalamzást nem fognak futtatni. A FB, Messenger, YT meg társai még gond nélkül futnak android 10-en is

febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!