Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a gyorskeresés?

Miért nem működik a gyorskeresés?

Figyelt kérdés

Honor 90 telefont használok Chrome böngészővel. Előző telefonomon, ha kijelöltem egy szöveget, a képernyő alsó sorában a Chrome azonnal rákeresett. Most ott lent a "Nem sikerült elérni a hálózatot" olvasható.

[link]


Lenne ötletetek, milyen beállítás vagy engedély hiányzik?



febr. 21. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha felhúzod a fület, akkor sem tölti be?
febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kínai vackoknál miért meglepő, ha valami nem működik?
febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Nem, akkor sem.
febr. 21. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
A képen a kijelölt szónál a MEGOSZTÁS szó mellett, ott a 3 pontocska. Arra bökve további opciók jönnek elő, ott az INTERNETES KERESÉS. Nálam legalább is így megy. A - nem sikerült elérni a hálózatot - dolog nem tudom mi lehet, talán egy újraindítással eltűnik...
febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam.

Ki kell kapcsolni a "Környező szöveget is tartalmazó keresés..." pontot. Ezután már rendben működik.

febr. 26. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!