Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Symbian telefonon a "telepítet...

Symbian telefonon a "telepített alkalmazások" mappa üres lett. Azonban a programok nem tűntek el róla, aminek az ikonja a főmappában van, az megmaradt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Registry megsérült valamitől, Symbiannál előfordul ilyesmi, szerencsére ritkán. Sok bajod nem lesz belőle, max a programokat törölni csak úgy tudod, hogy manuálisan törlöd a mappáját. Esetleg előfordulhat, hogy valamelyik nem lesz hajlandó futni, csak ha újra felrakod, de nem hiszem.
2010. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem a kolléga írja. Én a rend kedvéért az összes progit újratelepíteném, aminek ott maradt az ikonja. Nem lehet amúgy, hogy valami fájlkezelővel belepiszkáltál? Ybrowser, vagy ilyesmire gondolok...

De ha ráérsz és nem Te töröltél bele, hanem magától csinálta, akkor lehet újra kellene húzni a firmwaret, nyomni egy hard resetet és visszatelepítgetni mindent.

2010. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, lehet, hogy rosszul írtam le a kérdést. Nem az "installs" mappa lett üres, hanem a telefon menüjében az alkalmazások/telepített alkalmazások mappa, ahova bekerülnek a programok ikonjai. A programok megvannak most is, sőt használni is tudom őket(ha a főképernyő valamelyik hivatkozását átrakom alkalmazásra, akkor a listában megtalálom mindet, de máshogy sehogy sem akarnak előjönni.). Egy program (nokiaprogramok.hu-s) telepítése után történt mindez, a rendszerfájlokat nem piszkáltam.
2010. okt. 25. 07:21
 4/4 A kérdező kommentje:
közben próbálgattam, ha a memóriakártyát kiveszem, akkor megjelenik ott vagy 2 alkalmazás(amit a mobilra telepítettem) úgyhogy ezek szerint a memóriakártyán rossz valamelyik mappa. Már csak arra kéne rájönni, hogy a memóriakártyán melyik mappában vannak a "telepített alkalmazások" mappa tartalma(nem az install-s).
2010. okt. 25. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!