Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Telekomos vagyok. Mostanában egyre gyakrabban előfordul, hogy ismeretlen számról felhívnak, azt állítván hogy ez egy visszahívás, én kerestem őket, nem fogadott hívásként ott van a számom. Nekem a kimenőknél semmi, a "hívások " időpontjában nincs is nálam a telefonom.

Egyszer olyan is volt, hogy csörgött, felvettem, majd ketten hallóztunk percekig, mire kiderült, egyszerre csörgött mindkettőnknél, de amúgy senki nem hívott senkit.



#Telekom #Fakehívások #Nemvagyoktelefonbetyár
febr. 24. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, most már tudod hogy van ilyen, leteszed és nézed tovább a TV-t.
febr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, de tegnap pl egy bácsi konkrétan telefonbetyárnak gondolt, azt hitte, szórakozok vele.
febr. 24. 07:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem kell fél órát magyarázkodni. Ha úgy kezdi hogy keresték, azt mondod hogy téves, és lerakod. Általában ennyiből még fel tudják dolgozni az esetet.
febr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Meg kell mondani, hogy csak visszaéltek a számoddal, mert mostanában vannak ilyen számhamisító trükkök.

Cserélhetsz telefonszámot esetleg.

febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!