Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipad pro, wifi, wifi+ cellular?

Ipad pro, wifi, wifi+ cellular?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék venni egy ipad pro-t, de nem tudom értelmezni ezt a sima wifi vagy cellularos dolgot. Ha sima wifiset veszek (ami jóval olcsóbb mint a cellularos) akkor ha a telefonomról megosztom a mobilnetemet akkor az Ipadot is fogom tudni használni ha nem vagyok otthon vagy hálózat közelben, vagy ahhoz hogy rá tudjon csatlakozni a személyes hotspotra a telómról, meg kell vennem a cellularos modellt? Válaszotokat előre is köszönöm, remélem érthetően fogalmaztam meg :)

febr. 25. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
A wifis tud kapcsolodni a telód netjéhez ha megosztod.
febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A cellular-os az lényegében sim kártyás változat! Tehát a WIFI-n kívül a cellularos változatba lehet sim kártyát helyezni és igy mobil internetet is közvetlenül lehet használni. Ezért nem szükséges másik mobil eszközről megosztani az internetet. Csak ennyivel tud többet a cellularos hogy sim kártya is helyezhető bele, és igy közvetlen mobil internetről is tud üzemelni, anélkül hogy másik mobil eszközről WI-FI-n kersztül megosztanád az internetet. Hogy meilyk a jobb? Természtesen a cellularos.
febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es! Miért a cellularos? Kicsit értetlennek érzem magam, de ha van alapból pl egy korlátlan mibolnetem az iphoneomon akkor minek akarnék +100 ezret rákölteni az Ipadra, ha a mobilnet a telefonomról úgyis minden hónapban fix, és ha megosztom akkor uo. Az Ipadról is mint Iphoneról, nem? Köszi a választ😅
febr. 25. 10:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A cellularosban van gps is, úgyhogy navigálni is szépen lehet vele.

A mobilnet megosztása drasztikusan meríti a telefonodat.

Van az a helyzet amikor nincs az embernél telefon, ekkor is jó a cellularos iPad.

Stb.

Van létjogosultsága a cellularos tableteknek, neked pedig válaszási lehetőséged annak tükrében hogy mire van szükséged.

febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A cellural-ban van GPS és lehet bele Sim kártyát tenni. Nagyon nem éri meg a felárat, de én azt vettem mert kell a GPS.
febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Ráadásul a celluar-os változat még a telefonálást sem teszi lehetővé a táblagépen a beletett sim-ről. A sim kártya csak mobilnetet képes nyújtani.
febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os! Attól függ milyen előfizetés van a sim kártyán! Illetve maga a Tablet is képes-e hívást fogadni vagy küldeni. Mert volt már olyan tabletem amivel tudtam hívást indítani és fogadni.
febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es ez igaz, de az iPad celluar változata csak mobiladatot tesz lehetővé.
febr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!