Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendőm, ha a MobilKincst...

Mi a teendőm, ha a MobilKincstár alkalmazásáról azt írja a PlayStore, hogy nem fog működni a telómon, ezért nem is hagyja letölteni?

Figyelt kérdés
A korábbi verzióját használtam, aztán egyszer valamiért letöröltem, és most nem tudom telepíteni, pedig kéne...

febr. 25. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

A telefon szoftverét kell frissíteni.

Ha nem lehet, mert már nem adnak ki rá frissítést, akkor új telefont kell venni.

febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hol tudom ellenőrizni, hogy adnak-e ki még rá frissítést?
febr. 25. 11:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Xiaomi Redmi 4x
febr. 25. 11:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy egy újabb telefont kell venned.
febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálom egy újabbra letölteni családon belül.
febr. 25. 12:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nagyon régi telefon, a gyártó pedig már régóta nem ad ki rá javítócsomagokat vagy frissítéseket. Nem azt mondom, hogy úgy ahogy van biztonságtalan rajta netbankot vagy Mobilkincstárat használni (már ha lehet egyáltalán), de nem javasolt.
febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Hihetetlen hogy az emberek ilyen szarokon akarnak bankolni.

Aztán ha meg lopják a pénzüket akkor meg megy a sípolás, hogy de hát a bank fizesse vissza...

febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ebből itt hol látszik, hogy mikor jött rá az utolsó frissítés? Mert szerintem nem olyan régen.

[link]

Vagy ha nem itt, akkor hol tudom megnézni?

Egyébként másik netbank meg minden más simán fut rajta.

febr. 25. 13:10
 10/12 A kérdező kommentje:

MIUI version:

MIUI Global 11.0.2 l

Stable

11.0.2.0(NAMMIXM)

febr. 25. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!