Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A saját Messenger csoportban...

A saját Messenger csoportban hogyan tudom beállítani azt, hogy csak én vehessek be új embert és a csoporttagok ne vehessenek be, tehát csak én az admin?

Figyelt kérdés

febr. 25. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha te csináltad a csoportot, automatikusan csak te leszel az admin. Ha más az, kérd hogy adjon admint, és vedd el tőle, és ha van más admin is, akkor tőlük is. Utána be tudod állítani a csoportnál, hogy jelentkezések jóváhagyása vagy valami ilyesmi lesz ott, azt nyomd be
febr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csináltam a csoportot és én vagyok az admin! Szerintem eléggé világosan leírtam. Egyáltalán nem is ez volt a kérdés!
febr. 26. 07:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a kérdéses messenger csoportot, katt a nevére. Chat adatai alatt, jelentkezések.
febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kinek a nevére katt?
febr. 26. 09:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja megvan! Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!
febr. 26. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Attól hogy inkompetens vagy, és nem értetted amit írtam, nemhiszem hogy le kéne pontozni. Leírtam, hogy hogy csináld, és letisztáztam hogy ha van több admin akkor azok bármikor ki tudják kapcsolni azt amit te bekapcsoltál.
febr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!