Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonra váltsak az...

Milyen telefonra váltsak az adott típus után?

Figyelt kérdés

Jelenleg galaxy a52 5G keszülékem van ami meghibásodott, természetesen megcsináltatom de szeretnék egy hasonlo specifikációval rendelkező készüléket maximum 100 ezer forint keretig amit eddig néztem

Motorola Moto G84

Infinix Note 30 pro

Blackview Shark 8

Motorola moto g 73

A lényeg legyen meg a 120Hz es képfrissítés . Minimum 6 gb ram

és 128 GB háttértár és persze ha néha kell akkor tudjak fényképezni vele


febr. 26. 18:46
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Motorola Moto G84
febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Tapasztalat esetleg van vele?
febr. 26. 18:59
 3/42 anonim ***** válasza:
54%
A Motorola telefonok mindig nagyon jók voltak, a 2000-es években is igen népszerűek voltak. YouTube-on találsz a készülékről részletes ismertetőt.
febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nekem még soha nem volt motorola készülékem ezért kérdezek inkább
febr. 26. 19:04
 5/42 anonim ***** válasza:
0%
Gyüjts még, és vegyél egy iPhone-t.
febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Iphonet nem szeretnék az IOS miatt csak Android, persze tudom jó készülékeket gyárt az Apple meg jobban is optimalizáltak mint a droid de nekem egy kicsit zárt az a rendszer olyan mintha kalitkába lennék.
febr. 26. 19:33
 7/42 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki még tud megbízható mobilt a fent említett tulajdonság és kereten belül írjon nyugodtan. A G84 en kívül
febr. 26. 19:36
 8/42 anonim ***** válasza:
0%

Az utóbbi iOS frissítésekkel elég sok új testreszabást behoztak. Meg a legtöbb ilyesmire szerintem nincs is szükség, csak úgy ott vannak androidon.


Viszont ha maradunk az androidnál akkor Samsung Galaxy A34. Bár kicsivel több pénzért ott az A54 is ami még jobb ajánlat. Motorolla, infinix, és hasonló kínai vackokra szerintem 100 Ft-ot sem érdemes kiadni.

febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat
febr. 26. 19:50
 10/42 anonim ***** válasza:
Galaxy A54
febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!