Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon Chrome-ban a gmail-b...

Androidon Chrome-ban a gmail-ben nem tudok asztali nézetre váltani. Nem tölt be. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

febr. 28. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gmail.com vagy .hu? Appban vagy böngészőben?
febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gmail.com és böngészőben (chrome).
febr. 28. 12:56
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert a google erőlteti hogy a saját appjaikat használd, tehát gmailre a külön levelező appot, youtubra a külön youtube appot.
febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja kifelejtettem, hogy böngészésre mozzillat használj. Úgy nem lesz 100 megas egy 30 megas oldal mert nem teszi tele reklámmal
febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg próbálj belépni ingoknító módban privát lapon, és ott beállítani az asztali nézetet. Nekem már volt hogy ez segített, ugyan úgy gmail.
febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
annyira buták vagytok mint lölő és osztjátok az eszet
febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam 5-ös. Képzeld mit írt ki! Az e-mail cím megadása után a Tovább gombra kattintva: "Sikertelen bejelentkezés". Elképesztő! (Nem, nem hibásan adtam meg az e-mail címet.) 103-as Chrome-ot használok.

Van egy másik készülékem is, azon 95-ös Chrome van. Nem szeretek azon a telefonon internetezni, de kipróbáltam, mert már rendkívül irritált egy feladó. Azon egyből sikerült inkognitó mód nélkül (noha azt gondoltam, hogy nem fog sikerülni). "Vicces." Tapasztalat alapján egyet értek 3-assal. És ez tovább erősítette a tapasztalatot, noha lehet, hogy más oka (is) van, de mindenképpen erőltetik a saját alkalmazásukat. Tehát nem tudom, hogy miért kellett őt lepontozni.


Mozillából melyiket használod 4-es? Én FirefoxLite-ot is használok, de abban nincs asztali nézet opció.

Használsz reklám blokkoló bővítményt?

(A 100 MB nem túlzás?)

febr. 28. 22:32
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne pontozz le. Buta vagy te is . Az #5os azt se tudja mit beszél
febr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem pontoztalak le. 3-as hozzászólásodat pozitívan értékeltem, 4-est pedig sehogy, mert meglehetősen bizonytalan vagyok a 100 MB-os kijelentésed felől. Lehet, hogy valamelyik oldal tényleg ennyi vagy ehhez közeli MB-ot igényel, hogy betöltsön, de én még nem találkoztam ilyennel.

6-os és 8-as hozzászólásodat pedig másokra hagyom. Ha akarják, értékeljék mások.

Akkor itt le is zárult a kérdésem.


Elfelejtettem megköszönni a leírt tapasztalatot 5-ös, most pótlom: Köszönöm.

febr. 29. 05:11
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
122-es Chrome-nál tartunk. Az alkalmazás ezerszer jobb, mint böngészőből szarakodni telefonon.
febr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!