Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akad köztetek aki teljes...

Akad köztetek aki teljes mértékben csak mobilnettel menedzseli az életét?

Figyelt kérdés

Ha igen, elmondanák mik a tapasztalatok? Milyen eszközzel osztotok meg netet mondjuk, melyik szolgáltatónál milyen csomagotok van? Mennyire zökkenőmentes így?

(Az én sztorim: kell bérelnem egy pesti lakást arra, hogy egy hónapban 2x3-4 napot fent legyek, de minimálisan költenék rá, netet se köttetném be, pedig használnom kell egy telefonon és egy laptopon szinte mindig - elég lesz valamilyen korlátlan mobilnet? Nincsenek a szolgáltatásban akadozások ilyeneknél?)



márc. 1. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy teljes mértékben mobilneten vagyok, de nagyrészt igen. Az eredeti Diginél szerződtem olyan mobilcsomagra, mely havonta 30 GB mobilnetet tartalmazott. A havidíj valami 1500 forint volt. Amióta a magyar állam megvette a Digit, nem lehet már vásorolni ilyen csomagot. A meglévő ügyfelek még használhatják, lényegesen magasabb áron. Jelenleg talán a Vodafone a legolcsóbb, 5000 forint körül tudsz hasonló csomagot venni. A telefonos mobilnet könnyen megosztható, így notebookon is tudom használni.
márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
telenor korlátlan flotta 5500ft+500ftadatmegosztó vagyis 2db korlátlan sim , telefonba és van egy tplink mr600 router .
márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha ennyire netfüggő vagy, akkor vegyél két kártyát külön szolgáltatótól hogy biztosított legyen az a hihetetlenül fontos internet elérés...

Elég-e a korlátlan net? :D Behalok. Hogy a pék..ba ne lenne elég a korláatlan net. Le akarod tölteni az egész internetet?

márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szerintem sokkal olcsóbban kijönnél, ha beköttetnéd a legalapabb, legolcsóbb netet a lakásba, mint hogy emiatt valami nagyobb csomagra előfizess.
márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én becsöngettem a szomszéd sráchoz, egy 5 ezresért adott wifi jelszót. Egy éve így használom.
márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as: segítek magyar szövegeket értelmezni (ennek mentén gyakorold a jövőben)... Nem az szerepelt a kérdésben, hogy elég-e a korlátlan net, hanem az, hogy elég-e a (korlátlan) mobilnet, vagy vezetékesre van-e mégis szükség?......

Ha egy fórumon mindenki normálisan tud reagálni, csak te gúnyolódsz, legyen gyanús, hogy önmagaddal vannak súlyos problémáid.

A témához: igen, két különböző szolgáltatóhoz tartozó simmel sima az élet. A Yettel hálózatban pl mindig vannak fennakadások, de olyankor átrakom Telekomra.

márc. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom a yeti a telekom hálózatán van
márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!