Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy Samsung S széria?

Iphone vagy Samsung S széria?

Figyelt kérdés
Szeretnék új telefont venni mert a jelenlegi már elég elavult, a kérdésem az hogy jobban megérne Iphone 11-et vagy Samsung s20FE/S21-et venni? Vagy esetleg B opció ként számításba jöhet A széria is viszont az nem valami.. Szerintetek mire lenne érdemes beruházni?( Nem igazán értek a telefonokhoz , bár most kicsit utána olvastam és így ezekre az eszközökre gondoltam,személyes véleményekre is kíváncsi lennék, köszi előre!)
márc. 1. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem S20 FE van. A mai napig kiváló telefon. Nagyon szeretem, nem tervezem a lecserélését.

(Ha ez segít neked a döntésben.)

márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Céges telóm: iphone 14

Privát: s22


Minden tekintetben jobbnak találom az S22-t és úgy általában az S szériát.

márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben egy Note 20 Ultrát vennék.

Nekem Note 10 Plus 5G van, de brutál jó teló mai napig!

De az S széria se rossz!

Sima iP 11 csak IPS kijelzős, de ettől függetlenül csúcstelefon volt a maga idejében.

márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is S20 FE van és a mai napig nagyon jó. Most viszont már minimum S21 FE-t vennék.
márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2


Mi az a minden tekintet, amiben jobb a Samsung? Tényleg érdekel, hogy ez alatt mit értesz, ami a mindennapi felhasználást jelenti.

márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván jobb a sima iPhone-nál az S széria, mert szándékosan a Pro az S széria ellenfele.

Az Ultra ellenfele pedig a Pro Max.

Úgy már közelebb állunk a valósághoz.

Amúgy szerintem az IOS kényelmét, kiszámíthatóság sosem hozza a Samsung.

márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdésre is válaszoljak:

S20 azért már nem "öregedett" annyira jól, mint az aktuális iPhone(ez kb. mindig így van).

A kettő közül a 11 a legjobb, de 2 évnél tovább azzal sem nagyon számolnék.

Meg azért ha használtan veszed 4-5 éves kornál előjöhetnek minden apróbb problémák, amik csak akkor nyilvánvalóak amikor napi használatba veszed.

Én inkább arra szavaznék, hogy felújított telefont nézz a Rejoy-ról és ha nem jó akkor vissza tudod küldeni.

márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben azt mondtam volna hogy iphone, de mostmár S Samsung. Az aktuális sima S jobb mint az aktuális sima Apple.
márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!