Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég jó áron kapható újonnan...

Elég jó áron kapható újonnan az Iphone 13. Megéri megvenni még így lassan a 16 megjelenése előtt?

Figyelt kérdés
márc. 1. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem
márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a "lassan" az több mint fél év még.

Én mindenesetre nem vennék már 13-mat, de aztán ez a te igényeidtől és pénztárcádtól függ.

márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én már átnevezném ÁLLJfónra mert az, hogy félévente adnak ki egy újat ez már nevetséges az is 800 ezer forint
márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Sztem a 13 nem volt a legjobban sikerült széria. Én nem vennék olyat.
márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Sztem a 13 nem volt a legjobban sikerült széria. Én nem vennék olyat."


Pedig az egyik legjobb széria volt az utóbbi sok évből, az újkori magyar ára is elég jó volt.

márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
#5 és mi volt benne a jó? Pl az elmúlt évek leggyengébb aksija? Vagy a 12-höz képest szinte nulla változás?
márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

"#5 és mi volt benne a jó? Pl az elmúlt évek leggyengébb aksija? Vagy a 12-höz képest szinte nulla változás?"


Leggyengébb aksija?

A 11-nél és 12-nél pont hogy sokkal jobb üzemideje volt a nagyobb aksi miatt (kicsit vastagabb is lett a telefon), kapott új kamerákat, kapott új SoC-ot (nem úgy mint a 14 :) ) és ennyi. Egy optimális frissítés volt, megfelelő mértékben csiszolta tovább a 12-őt. Ehhez képest a 14 konkrétan nem hozott semmi újítást azon kívül hogy beledobtak plusz 2 giga memóriát. Ha megnézed a korabeli teszteket, lényegében mindenhol azt írták le, hogy a 14 nem jó vétel, ahelyett érdemesebb nyomott áron 13-mat venni.

Most a 15 viszont adott néhány plusz dolgot, de 2023/4-ben én már írtóra cikinek érzem a 60 Hz-es kijelzőjét.

márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja és még azt is hozzátenném, hogy a S szériás ellenfelénél (S22-nél) sokkal jobb vétel volt a 13, de az iPhone 14-nél kb. egy kategóriával jobb készülék volt az S23 és most az iPhone 15-nél is rezeg a léc az S24-el szemben.
márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!