Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kié hívhatott a +47-480-77-945...

Kié hívhatott a +47-480-77-945-ös Telefon számról?

Figyelt kérdés
2024 február 24.- óta egy Norvég mobil telefon számról, a +47-480-77-945-ös telefon számról hívtak. Egyszer felvetem, de egy angolul beszélő hölgy volt aki azt akarta tudni hogy nős vagyok-e? Mondtam hogy nem vagyok nős! Azóta töbször kereset a hölgy. De soha sem mutatkozott be! Igy azt se tudom, hogy ki hívott? És hogy miért érdekes hogy nős vagyok-e? Már-már zaklatóan hívogat. Szinte minden nap február 24. óta és napjában töbször. És mindig ugyan az a női hang szól bele. De soha sem mutakozik be. De miért nem mutatkozik be? Egyébként csak anyit tudtam ki deriteni hogy a +47 az egy norvég szám és a 480-al kezdődöek pedig mobil számok. Ezen kivül semmi tippem nincs. De kinek vagyok olyan fontos? És ki akarja meg tudni hogy nős vagyok-e? És igen, NEM VAGYOK NŐS. De ha valaki felhív akkor miért nem mutakozik be? Szóval ez a +47-480-77-945-ös telefon szám már szinte zaklat? Lehet-e valamit csinálni hogy ne zaklason? Vagy csak annit hogy meg tudjam ki hívott? És hogy a hívó félnek miért olyan fontos hogy nős vagyok-e?

márc. 2. 14:29
1 2
 1/18 anonim válasza:
66%
Tíltsd le a számot, oszt cső
márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer felvetted, de mindig ugyanaz a nő szól bele?
márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2-esnek. Többször is felvetem. És igen mindig ugyan az a hölgy szól bele. És mindig az a kérdése, hogy "Are you married?". - 1-esnek! Nem tiltok le senkit. Mert nem azért van a telefon.
márc. 2. 15:06
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
KGST-hívott mert van eladó levehető ajtajú turmixgépük.
márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4-es! KGST Norvég telefonszámról? Ez érdekes! Azt se tudtam hogy a KGST Norvég? Én ez idáig úgy tudtam, hogy a KGST az orosz, nem pedig norvég! Úgy hogy ne keverd orosz KGST Norvégiával. Mert a +47 körzet szám az Norvégiáé!
márc. 2. 15:52
 6/18 anonim válasza:
84%
"Nem tiltok le senkit. Mert nem azért van a telefon." Mi az hogy nem azért van? Azért van a telefon hogy használd. Ha valami ismeretlen gyökér pedig zavar ebben akkor letiltod, és le van tudva a történet. Vihar a biliben.
márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6-osnak. És ha tényleg csak férjet keres az illető hölgy? Most hívjam vissza és kérdezem meg tőle, hogy: "Will you marry me?"
márc. 2. 19:05
 8/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%

Ezen mit kell ennyit rugózni, valami szokásos átverés.

Elég hülyén állsz hozzá.

márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8-as! Jó akkor írok neki sms-t. És meg kérdezem, hogy "Will you marry me?"
márc. 2. 19:21
 10/18 Seila válasza:
100%
Sok időd és türelmed lehet hogy ennyire foglalkozol ezzel.
márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!