Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet a 30-as telefont...

Hol lehet a 30-as telefont 3000ft-al feltölteni?

Figyelt kérdés
Online feltöltési mód nem érdekel. A lottózóban és a postán nincs 3000ft-os lehetőség megkérdeztem. 3500 ft-os van. Ha személyesen vásárlással feltudtad tölteni a 30-as mobilod 3000ft-al, légyszi írd meg hol sikerült. Ritkán telefonálok, évente 1x töltöm fel, hogy megtarthassam a számom már így is halmozódik rajta a pénz.
márc. 2. 23:34
1 2
 1/12 scamdemic ***** válasza:
69%

3000ft-al -> 3000 Ft-tal

3000ft-os -> 3000 Ft-os

feltudtad tölteni -> fel tudtad tölteni


Úgy tudom, 1500 Ft-os lehetőség van még személyesen, ami kisebbb a 3500-nál, de ekkor csak 120 nap a rendelkezésre állási idő. Régebben fél év volt (vagy 180 nap). Online lehet csak 3000 Ft-tal feltölteni. Én sem örülök neki...

márc. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szirty ***** válasza:

"Hol lehet..."


Bankjegykiadó automata (ATM) mellett állva.

márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Milyen feltöltési címletek közül választhatok?

Telekom alkalmazásban és honlapunkon a következő címletek közül választhatsz: 1500 Ft, 3000 Ft, 5000 Ft, 10 000 Ft és 15 000 Ft.


Mi az a rendelkezésre állási idő és mennyi ideig érvényes?

2500 Ft alatti feltöltés esetén 120 nap a rendelkezésre állási idő, 2500 Ft és afölötti összegnél 366 nap."


Forrás: [link]


Megkéred valamelyik ismerősöd, akinek havidíjas előfizetése van, hogy töltse fel neked, és odaadod az árát.

A halmozódó egyenleg ellen az a lehetőség, hogy lemondod a számod, és visszaigényeled az egyenleg összegét.

márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A 3500-as feltöltéssel mi a problémád?
márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szirty ***** válasza:

"Most komolyan 500 forint a gond?"


Hol olvastad hogy ez a gond?

Én úgy látom elég egyértelműen le van írva miért szeretné.


"Jó vacak életed lehet ha ennyit se tudsz letelefonálni egy év alatt."


Sommás következtetés...

Én hasonló cipőben járok. Azért töltögetem fel hogy a számot életben tartsam, de nem telefonálok le évente 5000Ft-ot.

Nem akarom részletezni hogy ennek mi az oka, de szerintem nem az életem hitványságához van köze, hanem valami egészen egyszerű oka van amit ellenszenv és rosszindulat nélkül ki lehetne találni :)

márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

"Hol olvastad hogy ez a gond?"


Kb ebből következtethető: "A lottózóban és a postán nincs 3000ft-os lehetőség megkérdeztem. 3500 ft-os van"


#6 Én felhívom a szüleimet, vagy havert, tesóimat, és már bőven többet is költöttem mint 3500Ft-ot egy hónapban. De feltöltős esetén, mobilnetre is el tudnék nyomni ennyit, mert pl van Spotify előfizetésem, és kocsiban is zenét hallgatok, és nem csak amit letöltök.


Ha valakinek ennyire sem pörög az élete, hogy senkivel nem tartja a kapcsolatot, vagy nem netezik az otthonán kívül, az azért elég siralmas. Persze lehet takarózni azzal, hogy van vezetékes telefon, de én pont az otthonit tartom feleslegesnek a mobil mellett.

márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szirty ***** válasza:

"Kb ebből következtethető:"


A fenét következtethető.

Miért vagy beszűkülve hogy elképzelni sem tudod mi lehet az ok azon kívül amit kitaláltál?


De leírta az okot Nem érted amit leírt?

Nem azért akarja feltölteni 3000-el mert nem tudná kifizetni, egyszerűen csak nem akarja hogy halmozódjon rajta az összeg kihasználatlanul ami el is vész ha lejár az időkorlát.

márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#8 Ha ennyire okos vagy, akkor magyarázd már meg, hogy mit számít az az 500Ft a mai világban!? Vagy az a 3500Ft-t? Te ezen komolyan rugóznál, és járnád a várost hogy hol tudnál 500Ft-ot spórolni, mint a kérdező aki a postán és lottózóban is megkérdezte? Nekem még az időm is többet ér ennél, pedig melós vagyok.

Értem én, hogy nem akarja, hogy halmozódjon, de azt nem ,hogy van valakinek ennyire sivár lenne az élete, és nincs senki akit felhívjon egy év alatt, akivel lebeszéljen , vagy lenetezzen ennyi pénzt.

márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szirty ***** válasza:

",hogy van valakinek ennyire sivár lenne az élete..."


Igazából ezért kérdeztem vissza.

Én sem tudom lebeszélni vagy lenetezni mert a készüléket nem használom annyit.

Ebből egyértelmű hogy sivár az életem? :)

Egyáltalán nem vettem magamra, de nem tudom ebből miképpen következne.


El tudod pl. képzelni hogy van egy másik, céges készülék amin a napi hívásokat bonyolítom?

márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
#10 De őszintén te rágódnál 500Ft-on, még ha csak halmozódna is? Gondolom nem. Mert ugye ez itt a döbbenet oka. Én simán lebeszélem családdal, ismerősökkel.
márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!