Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni? SOS

Tudnátok segíteni? SOS

Figyelt kérdés
Ezen a napon történt az, hogy az egész országban valamiért nem működött a Meta. Én teljesen kétségbeestem, hogy esetleg feltörték az istagrammom vagy bármi ilyesmi... Csináltam egy új insta fiókat ami elvileg össze van kötve a facebookkal. Azonban nekem már volt egy insta fiókom ami össze volt kötve a facebookkal. A profilt amit most csináltam kitöröltem, azonban sehogysem tudok visszalépni a régi insta fiókomba, és azt írja ki a facebook hogy zárolva van az insta fiókom. Van valakinek esetleg valamilyen ötlete, tippje, hogy hogyan lehetne megoldani és feloldani a zárolást?

márc. 5. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Istenkém, fél nap kimaradás és már SOS meg új fiók meg minden?

És ez nem ellened szól Kérdező, de hihetetlen hanyan panaszkodtak Facen meg élőben is, hogy nem tudnak belépni most mi lesz.

Egyébként, hogy hasznosat is írjak, sztem még várj lehet nem jött helyre teljesen. A downdetector.com-nál tudod nézni, hogy mi a helyzet a facebookkal - vagy akarmelyik weboldallal.

márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, a zarolast par nap mulva feloldjak... addig meg ideje detoxifikalnod magad a kozossegi mediarol!
márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!