Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Ipad-en és mac-en van...

Apple Ipad-en és mac-en van extra elsötítétés funkció?

Figyelt kérdés
márc. 8. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Exklúzív extra elsötétítés is van!

Amúgy meg: tessék?

márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. Elírtam de rondán XD


Akarom mondani hogy van e benne extra elsötétítés funkció?

márc. 8. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
te vagy az akinek bántja a szemét az oled kijelző?
márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem oled, hanem ips kijelző van mindkét eszközömben. Szimplán túl magas a fényereje mikor este sorozatozok.
márc. 8. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
A minimumnál lejjebb nyilvánvalóan nem lehet húzni egyik kijelzőt sem.
márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. A Samsung cuccokon lehet, a telefonomon is. Gondoltam hátha Apple-ön is van. Mondjuk régebb óta használok Apple cuccokat mint Samsungot, szóval ha lenne ilyen funkció már megtaláltam volna. Inkább arra lennék kíváncsi hogy van e ilyen alkalmazás amivel szabályozni lehet a fényerőt.
márc. 8. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja csak azért kérdeztem, mert van egy ember aki itt mostanában napi szinten írogatja a kérdéseit hogy hogyan lehetne csökkentenk a fényerőt, mert az oled vágja a szemét.


iPadon a fehérpont csökkentését kapcsold be.

[link]


Mac-en nem találok ilyent. Bár nekem Mac mini van, lehet ezen nincs ilyen beállítás mivel kijelzője sincs. Szintén a kisegítő lehetőségek között keresgélj.

Esetleg próbáld ki az invertálást. Én azt használom ha fehér háttér van és zavarja a szememet.

márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!