Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viberen az elküldött üzeneteim...

Lacp kérdése:

Viberen az elküldött üzeneteimnél régebben a pipa színéből tudtam hogy látta-e akinek küldtem az üzenetet, ez év elejétől viszont mindkét pipa csak szürke ha látta akkor is. Beállításokat nem találtam ere vonatkozóan. Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés

#megjelenés #Viber #küldött üzenet
márc. 8. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most is így van, 1 pipa ha elküldted, 2 pipa ha megkapta, 2 lila pipa, ha látta. Beállításoknál az adatvédelemben van olyan, hogy: A 'Látta' állapot elküldése

Csak ez az egy beállítás van rá, kapcsold be, ha ki van kapcsolva.

márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
#1 válasza pontos,csak annyit fűznék még hozzá, hogy ha csak bizonyos embereknél marad szürke a két pipa, akkor valószínűleg az adott illetőnél van kikapcsolva a "Látta" állapot elküldése.
ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!