Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mások is gondolkodtak már...

Mások is gondolkodtak már azon, hogy a kötelező vagy ajánlott szoftverfrissítések - egy már stabil és jó rendszerben - a termék kivezetését is jelenthetik?

Figyelt kérdés
Hogy direkt hibákat produkáljon egy androidos zenelejátszó vagy egy régebii de jól működő mobiltelefon.

#Android #new frame
márc. 9. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
igen
márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Persze, rengeteg konteós vadbarom járkál szabadon.
márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Biztosan vannak, akik azt hiszik magukról, hogy laikusként, ránézésre meg tudják állapítani egy informatikai rendszerről, hogy hibátlan.
márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Én pl. ebből a kérdésből érzem úgy, hogy a kérdezőnél kezd valami félremenni ...
márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 grafno ***** válasza:
96%

Vagy, hogy az iphone belassuljon egy uj frissitestöl...

[link]

Es meg kitudja mennyi atveres megy a piacon. Nekem a win11 után lassult be az nvidia chip mert veletlenül egy lassitot bekapcsolt a windows11 es jopar hetet kellett várni mire jött egy frissites de az sem lett a legjobb. A COD warzone win10 200fps, win11 32fps

márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"egy már stabil és jó rendszerben"

Ez lenne az android? LOL!! Az frissítéssel és anélkül is összedől, mindegy mit csinálsz vele.

márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy regi LG G6-om, 7 es andoiddal futott, itthoni telefon, youtubra videozasra stb... evek ota ez futott rajta,de most sok mindenhez kellett mar az ujabb rendszer.. felfrissítettem, gyári beállít@sok vissza stb.. olyan csiga lassú a telefon az előző szofthoz k~pest, hogy jajj
márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Tervezett elavulásra gondolsz? Neeeeem, soha nem hallottam róla. Ezek böcsületes cégek mind, soha nem tennének ilyet 🙃🙃🙃🙃🙃
márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Csak a "Tervezett avulásra".
márc. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy létező dolog, viszont nem szabad összekeverni azzal, mikor a gyártónak már nem prioritás az az eszköz amire a frissítést szánják, és ezért nem is tesztelik, optimalizálják megfelelően azt.
márc. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!