Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideig késleltetheti a...

Mennyi ideig késleltetheti a google azt hogy egy adott alkalmazás felkerülhessen a play store-ba?

Figyelt kérdés
Azt szeretném csak megtudni hogy létezik-e esetleg egy maximum napszámban ameddig a google visszatarthat egy appot, ameddig ugye feldolgozzák meg hasonlók. Van egy játék ami ma 3. napja lesz hogy megjelent, appstore-ban már rögtön aznap, a play store kínálatában azonban még nincsen jelen. Nem vagyok otthon a témában, nem tudom hogy egy ilyen feldolgozási folyamat mennyi ideig húzódhat el nagy átlagban. Ha lenne itt valaki aki esetleg jobban ért ezekhez annak megköszönöm a válaszát.

márc. 10. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Pont fordítva szokott lenni és az AppStoreban szokott sokkal később - van hogy hetekkel - megjelenni valami.

Biztos hogy a mi régiónkban - pontosabba a google fiókodban beállított régióban - is megjelent az a játék aminek a nevét titok övezi?

márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Flipline Studios-nak a Papa’s játéksorozatának 17. játékáról a Papa’s Paleteria-ról van szó, sajnos nem ez a probléma, maga a Flipline hozott le egy posztot hogy a google valamiért még nem tette elérhetővé a játékot ami elég sok felhasználót érint ugye. Állítólag feldolgozás alatt áll, ezért sem akartam eddig se hangos elégedetlenkedésbe fogni mert ez semmiként nem a Flipline Studios hibája, másrészt pedig nem látok bele ezekbe a folyamatokba szóval végsősoron nem tudhatom.
márc. 10. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!