Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi 12X-nek bővíthető a...

Xiaomi 12X-nek bővíthető a memóriája?Van ahol azt olvastam hogy nem,máshol igen.?

Figyelt kérdés
márc. 10. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem nincsen.
márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Na most a memória egyik telefonnak sem bővíthető. A tárhely szokott bővíthető lenni. Ezt egyszerű megnézni 1 perc guglizas után
márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért úgy gyártották?A Xiaomi 13Lite-nak szintén nem az.😔Pedig ezt a két telót néztem a méretük miatt.Van alap 256GB-os 12X de az horror áron van.
márc. 10. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

#2, a tárhely is memória, csak másfajta!


Kérdező, nem tudom, hol olvastad, de Xiaomiofficial és pár másik oldal nem említik, mindenhol máshol meg azt írják róla, hogy nem bővíthető! (Árukereső, Mobilaréna, GSM Arena, stb.)

Manapság amúgy egyre kevesebb telefonnak bővíthető a tárhelye, egyrészt “üzletpolitikából” (“több tárhelyért vedd meg drágábban”), másrészt - és itt a megoldás - ma már minden telefon csatlakozójában van OTG, amivel a telefon pendrive-ot is tud írni-olvasni, ami azért mégiscsak elterjedtebb hordozó, több helyen lehet használni! Csak annyi, hogy pendrive mellé veszel egy OTG-kábelt, amivel rá tudod csatlakoztatni a telefonra, vagy pedig eleve kétvégű pendrive-ot (normál USB és USB-C).

márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
márc. 10. 23:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Német és angol oldalakon írták néhol hogy bővíthető a tárhelye.
márc. 13. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!