Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilvarázs webshop mar nem...

A mobilvarázs webshop mar nem létezik? Vagy nincs Budapesten üzletük?

Figyelt kérdés
Még régen egyszer onnan rendeltem egy telefont sokkal jobb áron volt mint bárhol máshol. Kerestem de már nem találtam az oldalt.
márc. 17. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
MOBIL VARÁZS Kereskedelmi és Szolgáltató Betéti Társaság "végelszámolás alatt"
márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
márc. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek a noname mobil webshopok eléggé tiszavirágéletűek. Odaadják legolcsóbban a telefont, mert valódi support nincs mögöttük, csak megveszik külföldről a telefont ahol alacsonyabb az ÁFA, majd továbbadják neked. A garanciát ilyenkor általában a hajadra kenheted. Ezért nem éri meg azon az 5-10ezer forinton spórolni, amennyivel többe kerülne egy rendes, 10-20 éve a magyar piacon lévő boltban.
márc. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem 5-10 ezerrel volt olcsóbb, hanem a sokszorosával. 5-10 ezer nem érdekelne.
ápr. 4. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem 5-10 ezerrel volt olcsóbb,"

Ezért nincs már. Ez hosszú távon nem fenntartható. Csodák nincsenek, csak ügyeskedők, akik vagy időben kiszállnak, vagy hagyják a céget csődbe menni.

ápr. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!