Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 9 hónapos iPhone 14, 99%os...

9 hónapos iPhone 14, 99%os akku állapot jónak mondható?

Figyelt kérdés
márc. 17. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Durván egy év alatt egy százalékot csökkent a maximális kapacitás! Ha így folytatja, akkor az nagyon szuper lenne! Bár valószínűleg lesz olyan is, hogy egy évben 2-3, vagy akár több százalékot is csökken majd.

De amúgy 85-80 százalékig nincs okod a pánikra. Jó esetben, mire eléri a 80-at, a telefon már úgy is csereérett lesz.

márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az Xs Max 5 év után is 81%-os volt gyári akkuval!

De természetesen az akkuk nem ugyanúgy használódnak el, van amelyik hamarabb, van amelyik tovább lesz használható.

Én úgy használtam, hogy elalvás előtt töltöttem fullra, nagyon ritkán hagytam úgy éjszakára, mivel 1 óra alatt feltöltött, felesleges volt egész éjszaka töltőn lennie.

márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló! Nyugi van!
márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában hirtelen kezd el romlani több %-t.

Amúgy teljesen jó, de az Apple is elismerte a gyenge akksikat, a 15-nél már sokkal jobb, mint a 14 esetén volt.

márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
65%
Nem! Csak a 101%
márc. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A 99% nagyon jo majdnem 1 ev hasznalat utan. Nekem egy ev utan kb 95% volt az iphone 13-am. Modt 15-om van, nehany hete van meg, nyilvan meg 100%. Viszont en is tartok attol hogy csokkeni fog :( az annyira elszomorito
márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6.

15 széria nagyon jó akksiban, nincs okod az aggodalomra. Az Apple ott kimondottan sokkal jobb akksira váltott, mint a régebbi szériák esetén.

Sokkal több töltési ciklust bír, 3 évre lehet vele számolni legalább.

márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7. koszonom a kommented :D ezek szerint tenyleg nincs okom az aggodalomra, 3 ev az tokeletes szamomra, hamarabb nem is igazan szeretnek uj telefont venni
márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy iPhone 14 plus ami 14 hónapos! És még csak 98%-os az aksi kapacitása.
márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!