Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifin lévő idegen eszköz?

Wifin lévő idegen eszköz?

Figyelt kérdés

Adott egy Telekom otthoni hálózat, (nem okoswifi)

Egy központi router, 2 db beltéri tv box, klíma, kültéri kamera, két db. mobil, és 2 db tablet.

Ezeken felül, meg szokott jelenni két db. tv, és 2 db. vezetéken csatlakoztatott Pc.


A wifi analyzer programmal ellenőriztem, hogy milyen készülékek vannak a hálóra csatlakozva.

Nem rég megjelent egy új eszköz, amit nem tudok azonosítani. Jelszó csere meg volt, akkor is rajta van. Nem folyamatosan, csak néha.


Hogyan tudom azonosítani, vagy "kirúgni"


Köszönöm



#idegen eszköz #wifi háló
márc. 18. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a neve, milyen adatai vannak az új titkos eszköznek?
márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az idegenek technológiája sokkal fejlettebb a tiédnél, őket nem fogod tudni csak úgy kirúgni.
márc. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Anno nálam volt ilyen, valószínűleg a szomszéd mókolt valamit, aztán le lett szűrve minden Mac címekre, ledobtam a routerről és megoldódott. Jelszó változtatás nálam sem oldott meg semmit, csak 1-2 napig.
márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha én annyira érteném a beállításokat, hogy egy mac cím szűrést meg tudjak csinálni??
márc. 19. 13:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!