Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van aki használja már a...

Van aki használja már a xiaomi új, HyperOs nevű rendszerét? Vagyis felfrissítette már a telóját a MIUIról? Milyen a rendszer? Stabil, hadználható?

Figyelt kérdés
Mindenféle vélemény érdekelne, a telóm frissíteni akar, de őszintén szólva én meg nem merem, mert nem tudom, hogy nem e lesz utána instabil...
márc. 19. 19:45
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én 1 napja használom alapjáraton dizájnos sok funkciót tettek bele egy-két kopi van az iPhone-ból! Még én is csak tesztelem de 1 hét múlva írok hogy változott-e a véleményem! Ajánlom ,hogy használd te is! 1 problémám van vele ,hogy valamiért nem akarja leállítani a hely meghatározást a térkép alkalmazás így folyamatosan nézi a helyadatomat! (Lehet,hogy én rontottam el valamit)
ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Nagyon köszönöm a válaszod. Bízom benne, hogy azóta is ilyen jó véleménnyel vagy róla. Én még azóta se mertem erre frissíteni a telómat, mert nem tudom, hogy nem e fagy be tőle, nem lesz e megbízhatatlan stb..
tegnap 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!