Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szín néz ki a legjobban...

Melyik szín néz ki a legjobban iPhone 15 ?

Figyelt kérdés
márc. 20. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amilyen gagyi halovány színeket adtak ki, akkor már a fehér vagy a szürkés fekete.
márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs fehér a sima 15 be piros helyett is rózsaszín van csak
márc. 20. 15:37
 3/11 anonim válasza:
Sárga
márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A zöld az egyetlen értékelhető szín, a többi kb szinte fehér.
márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem marad rózsaszín
márc. 20. 16:50
 6/11 anonim válasza:
Enyém natúr
márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az az enyhe kék tetszik, de kinek mi.

Kár, hogy nincs a 13-mas széria kéke, mert messze az a legszebb.

márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ha nő vagy, akkor tök oké. Férfiként eléggé furcsa lenne rózsaszín telefonnal flangálni.


#7 Tényleg ízlések és pofonok. Én csak azért vettem 14-et, mert abban a világoskék nagyon tetszett, a 13-as kékje nekem túl sötét. Ha a hátlap is olyan kék lenne, mint a keret, akkor tökéletes volna.

márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
En a keket vettem meg es imadom. Gondolkodtam elotte a zolden is, viszont ugy gondolom a kek tobb szinnel passzol mint a zold, es nekem ez fontos volt mert lehet szines tokot fogok ra venni (most atlatszo van mert annyira imadom a szinet, az elado is akitol a tokot vettem mondta hogy "de szep szine van ennek a telefonnak, jol dontottel az atlatszo tokkal" :D
márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fekete
ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!