Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Privát számot hogy tudok...

Privát számot hogy tudok letiltani?

Figyelt kérdés
Napok óta hívogat egy privát szám, csak ennyi van kiírva, semmi más. Természetesen privát számot nem fogok fölvenni (ahogy macedónt meg ilyeneket sem), de most már ha lerakom hív újra. Le akarom tiltani, de mivel privát így semmi ilyen lehetőséget nem látok mellette. Van valami ötletetek?

márc. 21. 16:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
15 perc alatt negyedjére hív... Valamit jó lenne ha tudnék csinálni.
márc. 21. 16:29
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Lehet fontos, vedd fel. A vezetékes számokat is így jelzi ki, ha a hívónál le van tiltva a számkijelzés.
márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan felveheted, lehet fontos, és a hívó fél nem is tud róla, hogy rejtett a száma. Ha pedig mégsem fontos, akkor kinyomod.
márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is vedd fel. Attól nem fognak tőled semmit levonni, ellopni hogy felveszel egy telefont.

Legalább el tudod küldeni a ...csába.

márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%

"Természetesen privát számot nem fogok fölvenni "


Rengeteg privát számmal beszéltem már. És még élek. Nem vitt el a mumus. A pénzem is megvan. Sőt...

márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Engem az orvosom hívott "privát számról".

Még jó, hogy felvettem...

márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, közben megtaláltam én is a módját kis utánajárással.

Amúgy nem értem miért mondja mindenki hogy vegyem fel. Csomó ilyen szám van amit ha fölvesz az ember le sem tudja tenni utána, levonja az összes pénzt a telefonról stb.

Ha fontos lenne, vagy olyan ember hívna akit ismerek, akkor nem privát szám lenne. Amúgy se érdeklem a kutyát se, nincsenek barátaim meg semmi, szóval biztos nem lehet "fontos", tuti valami spam vagy adathalász vagy ilyesmi csaló, azokat meg csak tiltani érdemes.

márc. 21. 18:43
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezek többsnyire nem privát számok, sőt.

Pl. emeltdíjas számon sms-ben megadnak egy linket, ahol vírusírtóra, tv-sorozatokra, stb. tudsz regisztrálni, ill. ha le akarsz iratkozni, "küldj el a számra egy STOP-ot".

Ráklikkelsz a linkre, máris regisztráltál.

Innentől benne vagy a csapdában.

Küdtél egy sokszoros díjas stop-ot, jön rá egy megerősítés kérés és így tovább... És te fizeted a kapott sms-eket is...(Hogy ezt hogy csinálják...?)

Kiszállni csak úgy lehet, ha a szolgáltatónál letiltod az emeltdíjas számokat.

márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A telefonod hivasbeallitasainal be lehet allitani, hogy a rejtett szamokat automatikusan kinyomja. Az enyem is be van allitva (Samsung Galaxy). A TV szerelo meg egy hivatal is probalt igy hivni, de mivel vettek a lapot, utana fel tudtak hivni hivoszam kijelzessel is... szoval ha fontos, elobb utobb elernek amugyis.
márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!