Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneról iphonra hogyan...

Iphoneról iphonra hogyan tudom átvinni az alkalmazásokat hogyha máraz új iphonenon elkezdtem a használatot?

Figyelt kérdés
A másolást csakis visszaállítás után kérdezi meg közvetlen, ha akkor nem-et mondok akkor többé nem tudom előhívni az átmásolás funkciót.
márc. 23. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Appot sehogyan nem lehet átvinni, azokat újra le kell tölteni.

Ha a régi iPhoneról a gyors kezdés funkcióval költöztél volna az újra, akkor is csak az adatokat másolta volna át, az appokat nem, azokat letölti az AppStoreból.

Tehát ninc smás dolgod mint letölteni az appokat az új telefonon. Az AppleID gondolom ugyanaz, tehát a már megvásárolt appokat megtalálod a megvásárolt appokt listájában és az appnél nem a letöltés gomb lesz ott, hanem egy kis lefelé mutató nyil és felhőcske ami mutatja hogy azt te már megvásároltad, letöltötted korábban.

Az appokhoz tartozó adatok ha az iCloudba mentésre kerültek, akkor azok elérhetőek lesznek az új készüléken is.

márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beállításos - Általános - iPhone átvitel vagy alaphelyzete - Összes tartalom, beállítás törlése. Ez teljesen le fogja nullázni az új telefonodat, ezért ha az új telefonon a használatból eredően vannak már olyan adatok (pl. új fényképek), amiket megőriznél, akkor azokat előtte AirDroppal küldd át a régi készülékre, és csak ezután hajtsd végre a fent említett teljes törlést. A művelet végén újként fogod tudni beállítani a telefont, mint amikor az elején kivetted a dobozból, és rá fog kérdezni, hogy át akarsz-e költözni egy másik iPhone-ról. Innen egyértelmű, csak kövesd az utasításokat (érdemes mindkét telefont töltőn tartani a művelet alatt egész végig).
márc. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*Beállítások.


Az első válasz egyébként nem teljesen pontos. Ha az én módszeremet használod, való igaz, hogy magukat az alkalmazásokat nem fogja átvinni a készülék, a hozzájuk tartozó adatokat viszont igen (pl. játékok mentései, kreatív alkalmazások fájljai, fájlkezelőkbe mentett dolgok stb), és az alkalmazásokat is elhelyezi a képernyőn pontosan úgy, ahogy voltak a régi telefonon, csak le kell majd tölteni őket (amit wifire csatlakoztatva magától elvégez a telefon), de az adatok meglesznek, és nem csak akkor, ha iCloud mentés készült róluk.

márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!