Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet? Mit lehet tenni?

Mitől lehet? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma a párom hívott többször is telefonon viszont levolt halkítva így nem hallottam és amivel a baj van, hogy neki az én Telefonszám okáról olyan SMS-ek mentek át hogy "pillanatnyilag nem vagyok elérhető próbálja később" "találkozón vagyok amint lehet vissza hívom"

Én biztos, hogy nem küldtem ilyen smst és eddig soha se fordult ilyen elő most volt először és az SMS díjakat fel is számolták a számlámra


márc. 26. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani ilyen automatikus SMS-t ha nem veszed fel, erről lehet szó. Talán véletlenül beállítottad.
márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Én biztos, hogy nem küldtem ilyen smst és eddig soha se fordult ilyen elő most volt először és az SMS díjakat fel is számolták a számlámra"

Nem te, nem akarattal, de a te közreműködéseddel a te készüléked küldte. Mindig van első eset. Tehát jogos a díj, ha ez a kérdés.

márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!