Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 8T-t cseréln...

Xiaomi Redmi Note 8T-t cserélnék le. Milyen hasonló kaliberűt ajánlanátok 70 000 ft alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon jó készülék volt de már régi és időnként lefagy.

Le kell cserélni.


Milyen hasonló kaliberűt ajánlanátok? Nem vagyok képben az aktuális kínálattal annyira.


Jó lenne megúszni 70 000 ft-ból.



márc. 28. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Használt Poco F2 Pro.
márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

70 ezer Ft alatt újonann szerintem a legjobbak jelenleg:


Xiaomi Redmi Note 13

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Motorola Moto G60

márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A redmi note 13 jó telefon vagy csak relatív?


A mostanim több mint 3 évet bírt.

márc. 29. 08:25
 4/11 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Szoftveresen nem tudom, sose volt még Xiaomi telefonom, ezt döntsd el Te, néhány év alatt azért nem változik jelentősen a gyártók sajátos kezelőfelülete.

Hardveresen viszont idő közben elbizonytalanodtam: Árukeresőn és több webshop szerint is ELVILEG van olyan verziója, amiben Snapdragon 685 processzor van, viszont a Xiaomi hivatalos oldala és a tesztoldalak is csak a MediaTek Dimensity 6080-at említik... így nem tudom! Hardveres tesztben az MTK gyorsabbnak tűnik, a Snapdragon jobb technológiája viszont lehet hogy hosszabb távon stabilabb.

márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Használtan jobb tudású telefont kapsz ennyiért, mint újonnan. De a 70.000 Ft már az a határ, amiért újban is vannak jók.

Újban a Xioami Redmi 12, és Samsung Galaxy A15 amiket ajánlok. A Xioaminak erősebb a hardvere, a Samsung viszont sokkal tovább támogatott szoftveresen, az A15 idei modell, és 4 generációs Android frissítést, illetve 5 év biztonsági frissítést kap, ami azt jelenti, hogy még 2028-ban is a legfrissebb Android fut majd rajta az összes fejlesztéssel és újdonsággal együtt. Tehát a Samsung Galaxy A15-re ha vigyázol, 5 évig nem kell azért cserélned, mert elavult és régi a szoftvere.

Használtan egy Samsung Galaxy S21 jó választás lenne, ez felső kategóriás mobil, nagyon erős hardverrel.


Összességében én a Samsung Galaxy A15-öt választanám, bár nem ez a legerősebb a felsoroltakból, de napi általános használatra bőven elegendő a hardvere, a több éves szoftvertámogatás pedig értékállóbbá teszi. Hosszú távon ezért jobb vételnek tartom, a többi már rég elavult lesz, amikor ez még mindig megkapja a legfrissebb Androidot.

márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
2020 óta nyúzok egy használtan vásárolt Huawei Mate10 Prot (2017, BLA-L09, egy simes, nem bővíthető 6/128, Mocca. Jelenleg is aktívan használom, egyszer kicseréltettem az aksit és az USB-t egy gyorsszervízben. Ezeket ki kell fogni.
ápr. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Vagyis mindenképp érdemes lenne egy használt, korábbi csúcstelefonra pályáznod!
ápr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#2#4 vagyok. Közben pontosabban megtaláltam: a Redmi Note 13-nak a sima 4G-s verziójában van Snapdragon processzor, az 5G-sben MTK Dimensity, és csak az előbbi van 70 ezer alatt, épphogy, utóbbi 10 ezerrel drágább!
ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még válogatok.
ápr. 19. 14:01
 10/11 NTBS ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 13.
ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!