Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a messenger?

Miért csinálja ezt a messenger?

Figyelt kérdés
Ha valaki olyan ír nekem, aki azelőtt nem, akkor nincs az engedélykérések között, értesítést se kapok róla, hogy írt volna. Illetve ha az illető facebook oldaláról bele megyek a messengerbe, akkor sem látom hogy mit írt, csak azután, hogy én is írok valamit, de amit a másik fél küldött üzenetet addig, ameddig én nem írtam, azt akkor sem látom, úgyhogy rend szerint meg kell kérjem őket, hogy küldjék el mégegyszer.

márc. 29. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy pontosan miért lehet ez azt nem tudom, de az fix, hogy a Messenger egyre rosszabb az új frissítések óta. Nekem ez éppen nem probléma, helyette van 100 másik gond.
márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!